SimplyClean by Oficer
2 2

108 posts in this topic

W koncu siedzi tak jak powinno. Bylo troche duzo jebania sie z jedna sruba z tylu. Brecha, przedluzki nic nie dawalo rady. Zgiela sie kurwa i nie szlo ni cholery. Jeden spaw puscil, drugi i trzeci tez. Juz mialem z kolega ciac felge ale ostatnia szansa ze spawaniem... i poszlo :D gwint na szybko skrecony i ustawil sie w miare rowno. Jutro pomierze jak sie ubije przez noc coby paniki jak@uszol nie siac :kox::grin:f9030c0dc3bea286d33490484488cbb3.jpgc774b95fa264d37ed8532ed7cc464568.jpgaee5b11db50b8eee3f3c056e2310d81b.jpg

Siadlo Siadlo pięknie! ;)

Atheo zawsze spoko

super wygląda :kox:

Mnie tez banan z twarzy nie schodzi :D a jeszcze jak ludzie sie ogladaja, to lekka duma rozpiera choc pewno mysla rozne rzeczy :decayed: w planach jest rolka nadkoli, bo jak zajebe przodem przy wiekszej predkosci to hod roda sobie zrobie z auta :grin: potem przyciemnienie szyb bo ciezko mlodemu z tylu wysiedziec i kreci sie jak mu slonce poswieci po oczkach. Przy okazji montazu gwintu wymieniony banan z prawej i gorny tylny wachacz z lewej. I jeszcze jedno pytanko. Atheo ma fajna konstrukcje ze lape sobie normalnie wloze i dosiegne gwintu. Mozna krecic nim bez podnoszenia auta czy odpusic sobie taka zabawe? Chcialem prawy tyl lekko opuscic aby zrownal sie z lewa strona

W końcu masz normalne felgi :decayed:

5 minut temu, OficeR napisał:

Mozna krecic nim bez podnoszenia auta czy odpusic sobie taka zabawe?

Jak włożysz klucze żeby zakontrować porządnie i pomierzyć to w dół możesz tak zrobić ale podejrzewam, że do góry jakbys chciał tak to kurewsko ciężko by szło. 

I do góry i w dół będzie ciężko, lepiej podnieść i wtedy kręcić ;)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Ok dzieki ;) na dniach podjade do znajomego mechanika i ogarne to. Przy okazji nie ma ktos halogenu prawego z tym plastikiem wokol niego? Szukam z perfekt odblysnikiem

Po co do mechanika? Przecież na lewarku lajtowo sobie wszystko zrobisz :) Na opuszczonym będzie przejebane, bo nie dość, że nakrętki skontrują, to spring będzie Ci napierał na nakrętke. Szkoda w ogóle gimnastyki.. Koło zdejmiesz w 3 minuty i jesteś przy nakrętkach.

patrykbukb5 likes this

Tylko ze lewarek mam fabryczny a nie niskopodlogowy. A nie lubie robic na raty. Wole pozbierac pare rzeczy i ogarnac je na raz :)

Przy twoim obnizeniu dojdziesz na lajcie ori lewarkiem. Ja robiłem tak, że najpierw lewarowałem ori a później żabe podkładalem jak auto bylo odpowiednio wysoko. A jak komus sie nie chce pierdolić z lewarkami to wjazd na deski i tyle.

Jednak gwint ladnie i rowno sam sie ulozyl ;) tyl siedzi na 61, przod na 62. Moze uda mi sie zorganizoeac rolke w lodzkim to ogarne nadkola i bedzie lepiej. Musze tez podjechac na jakis szrot bo potrzeba mi halogenu prawego i tego plastikowego panelu co wklada sie zarowki z lampy lewej tylnej. Pekly mi uchwyty w zarowce stopu i ciagle wali mi bledem bo nie styka tam zarowka ;)

Ja caly czas jade na ori lewarku :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Lotke ala rs skąd brałeś?

13 godzin temu, OficeR napisał:

i siadła spoko? nie było problemu ze spasowaniem tylko idealnie leżała??

ja kupiłem tutaj:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-1995-2001-spoiler-daszek-avant-i6657895551.html

nie polecam nikomu w ogóle nie pasuje i nie leży, nie wiem jak to ogarnąć:facepalm:

Byl lekki problem bo byla mocno naprezona ale klej do szyb jakos ja zlapal. Po pol roku lekkie pekniecia lakieru ma przy zagieciach. Sadze ze z czasem po prostu poszukam klapy od rsa i porzezbie ja na USA

Kilka fotek z lokalnego zlotu Audi

FB_IMG_1497241282455.jpg

FB_IMG_1497241286139.jpgFB_IMG_1497241291659.jpgFB_IMG_1497241301871.jpgFB_IMG_1497241356887.jpgFB_IMG_1497241367960.jpgFB_IMG_1497241377819.jpgFB_IMG_1497241597422.jpgFB_IMG_1497241688011.jpg

szafa, Matejus_93 and prezesik18 like this

Obowiazkowo dekielki ;)

Wiec jesli chodzi o dekielki to mam dylemat miedzy srebrnymi audi a czarnym polyskiem audi. Co by bardziej pasowalo?07443c1c2c67931d9c1877eb03e41658.jpg47d5ffe700786192293f5784c7279845.jpg

Ja bym wrzucił srebrne ;)

Po namyśle takie też zamówiłem ;)

Robi mi strasznie! Dobrze by leżały s4 lusterka ^^