B5 ebonyshwarz by uszol
1 1

406 posts in this topic

Haha.. ale numer ! Dzisiaj sobie myślałem że ciekawym bajerem byłaby kolorowa soczewa i proszę. Będziemy mieli okazje przekonac się jak to siądzie w B5 :D Czekam na foty jak lampy będą w wozie.

Generalnie to kolorowa ona nie będzie, te devil eyes będą na wlaczniku on/off albo podepne pod lampke w podsufitce żeby oczka zapalały się razem z otwieraniem drzwi z pilota jednak bardziej skłaniam się ku pierwszej opcji ale wyjdzie w praniu. 

Do kompletu mogłeś jeszcze halo tak podświetlić. Ale i tak moim zdaniem zbędny bajer, którego nawet na zlocie nie widać w dzień.

Do kompletu mogłeś jeszcze halo tak podświetlić. Ale i tak moim zdaniem zbędny bajer, którego nawet na zlocie nie widać w dzień.

O to to to to!

Ale za to wieczorkiem będzie można odpalić burdelowe soczewki :grin:

312 w końcu skompletowane co się tych osłon w takim stanie naszukałem :banan:

WP_20170130_16_10_18_Pro.thumb.jpg.82b37

A wystarczyło kupić od 288 i sprayem prysnac :decayed:

Linarr likes this

Jak tam kontakt z Gwertym ?  Ogarnia temat szybko ? Ja jestem zadowolony 50/50 ...

Czy to na pw czy telefonicznie bez problemu z kontaktem,  lampy ma dwa tygodnie jutro lecą do mnie. Ogólnie jestem zadowolony jeszcze tylko zostało rzucić okiem na robote i wsio. Kilka kwiatków wyszło po drodze m.in wypalone odbłyśniki w ori soczewkach bo pierwotnie lampy miały tylko na malunek i obrysy jechać ale skończyło się na bi-halo. Dołożę spryski to dorzucę przetwornice i palnik i bixenon gotowy, poskładane na projektorze hella3 więc problemu nie będzie coś mi mówił, że tylko gniazdo trzeba będzie podpiłować żeby palnik upchać. Generalnie miałem tam parę pytań odnośnie elektryki, świateł i zawsze uzyskałem konkretną odpowiedź więc śmiało mogę polecić ;)

Mam rozumieć, że jesteś zadwolony średnio na jeża czy jak? :tongue4:

Powiem szczerze miałem robiony lampy przez Grześa i przez Fafa, i Faf ogarnął lampy lepiej, znaczy chodzi mi o wykonanie ;)

Powiem szczerze miałem robiony lampy przez Grześa i przez Fafa, i Faf ogarnął lampy lepiej, znaczy chodzi mi o wykonanie

Widziałem Twoje lampy, macałem nawet i jeśli chodzi o złoto w środku to sie nie popisał, pomarszczone jak jaja mikołaja. Za to z daleka robiły robote 😊

Powiem szczerze miałem robiony lampy przez Grześa i przez Fafa, i Faf ogarnął lampy lepiej, znaczy chodzi mi o wykonanie

Widziałem Twoje lampy, macałem nawet i jeśli chodzi o złoto w środku to sie nie popisał, pomarszczone jak jaja mikołaja. Za to z daleka robiły robote 😊

Akurat to nie jego robota bardziej chodzilo mi o sklejenie lamp, w paru miejscach uszczerbione itp.

Akurat to nie jego robota bardziej chodzilo mi o sklejenie lamp, w paru miejscach uszczerbione itp.

A okej, byłem pewny, że to on malowal. Ty tak ładnie pomarszczyłeś? 😁

szafa likes this

Lampy przyszły. Generalnie jestem zadowolony tak 8/10 to będzie uczciwa ocena. Malowanie jest super, projektor też dość dobrze wkomponowany, sklejenie lampy wydaje mi się, że też solidne,  ale to jeszcze zweryfikujemy czy nie będa parować. Uszczerbień na kloszu nie zauważyłem. Jest pare detali na które mogłbym ponarzekać ale żeby to dostrzec trzeba było by się z bardzo bliska przyjrzeć tj. morde nadstawić bezpośrednio przed klosz i trochę poszukać. Jedyne co mnie troszke zniesmaczyło to fakt, że jedna lampa przyszła cała zapylona jakby farbą albo klejem wszędzie było pełno czarnych kropeczek przez co lampa lekko matowa była.  Domyłem to fibrą i wodą na błysk no ale... jedno zdjęcie póki co właśnie tej lampy, która szorowałem z dobre 30 minut. Mam nadzieje, że świecenie i bajery które sobie wymyśliłem powalą mnie na kolana i nadrobią całości. emoji106.png   

Zakres modyfikacji lampy to bi-halo na h7 w przyszłości wpadną przetwornice i palnik, devil eyes, obrysy us na kloszu i na żarówce dwuwłoknowej oraz malowanie. 

16443686_1249032951831843_759914343_n.jp

Borek, OLI_B5, michcio88 and 2 others like this

On dalej stacjonuje w okolicach Suwałk? W takim wypadku, to osobiście mu podrzucę swoje lampy :D.

Lampy wysyłałem na adres w Suwałkach więc tak emoji106.png  

1 minutę temu, uszol napisał:

Lampy wysyłałem na adres w Suwałkach więc tak emoji106.png  

Gitara, dzięki za info ;).

Pokaz wnętrze lampy. Bi halo powiadasz? Na hella classic czy coś nowszego?

5 godzin temu, fafnasty napisał:

Z tego co mi wiadomo to chyba hella 3 jak dobrze pamiętam rozmowę z uszolem 

tak hella 3 idzie na bihalo tez takie mam ;)

Hella3 tak jak poprzednicy mówili już szukam przetwornic i palników :decayed:

11 godzin temu, fafnasty napisał:

WP_20170203_22_36_58_Pro.thumb.jpg.25dd6

WP_20170203_22_37_49_Pro.thumb.jpg.532a0

Bardzo dobra robota z tym bi halo pewnie już na h7 fajnie świeci

Też mam lapmy przez gwergeto robione. Sam mu nie wysłałem ale kupiłem już zrobione. Paruje jedna i widać dookoła klejenie i ślady wycinania. Ogólnie paskudnie ale to i tak jest ukryte

Fajnie te lampy wyglądają a palniki i przetwornice będziesz montował oryginał z audi

312 siada pod normalną zwrotnicę czy już trzeba eSkową??