B5 ebonyshwarz by uszol
1 1

406 posts in this topic

Zaślepki na śrubki sobie kup ładnie leży te koło

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4 godziny temu, uszol napisał:

Camber wywalony tak na szybko bez dystansow skrecony bedzie ciut nizej i szerzej 

20170629_170855.jpg.e426c99e10a87ee3b3f1

Doczego to doszło, useryjniłes auto, dzwon matka tuningu, ale tutaj to cos poszło nie tak:grin: jak chcesz to sprzedać to nie inwestuj w felgi tylko wystaw wpizdu i kup coś w TDI:nabijasie:

Powiem tak. To koło bardziej mi sie podoba niż darki. Dizle chłopaki zostawie wam. A moje auto nigdy jakos nie było nad wyraz nie seryjne... Jedyne co teraz zniknęło to cambery a spasy welcome back bo już sie zawiecha ułożyła i przód oraz tył siadł na odbojach teraz tylko roluje z przodu ranty, wypycham koła i gotowy poprawnie wyglądający dailycar, którym wjade praktycznie wszędzie i o to chodziło. 

Borek and booster70 like this

juz Ci pisałem że na 8,5cala nie ma spasów, bo auto przestaje skręcac, chyba ze zrobisz na ostro ranty.:decayed: miałem te flaty i nie dało sie opanowac dobrze, albo jebiesz o błotnik opona co chwile, albo są schowane i glebisz tak by tył miał te spasy;)

enczu likes this

Dalej nie bierzesz pod uwage tego, że przód siedzi na odboju i pracuje moze kilka mm o tyle o ile sie ugnie. Jak tyś robił spasy na pracującym teleskopie to nie dziwota ze opona jebala po blotniku. Ci udowodnie, że se da zrobic na 8,5 cala spasy. Bo te 1,3cm robi taką róznice w porównaniu do 9j.. :grin:

Druga sprawa co do dla kogo jest spasem... bo błotnika miedzy felge a opone nydyrydy :decayed:

spas to opona na styk z błotnikiem, błotnik miedzy felgą a oponą to już tylko air zrobi z przodu, nikt na gwincie nie zejdzie z prostej przyczyny, koło musi skręcac, wiec przy spasie wypycha i to samo będzie u Ciebie to nie o odboje chodzi tylko o miejsce dla skrętnej opony. mam gdzieś fotke jak potrafi wyrwać błotnik:decayed: cal wiecej robi masakryczną róznice bo ścianka opony ma 45stopni wiec wystajac przy skrecie dalej pasuje sie w rancie, a w 8,5cala juz tak nie ma:tongue4:

Aż tak grubaśnie to nie mam zamiaru tego robić. Felge pasuje na równo z błotnikami w miare możliwości i temat skończony. 

Ty, ale koniec końców będziesz ją dalej rezał, czy wpada coś z napędem z dobrych stron?

Na razie zostaje ze mną i coś tam bede jeszcze dłubał a co bedzie dalej to wyjdzie w praniu. W przyszlosci wpadnie bankowo jaki czterołap na projekt moc+++

A ja sie powtorze, dla mnie jest pala w chuj i tak jak kowi mowi useryjnione auto na flatach jakich mnostwo. Tak samo potwierdzam kowiego co do spasow - na 8.5 nie da sie ich zrobic, mozna co najwyzej sobie kolo zrownac z nadkolem ale nie zrobisz super nisko bo rozjebiesz nadkole nawet z tymi odbojami. Osobiscie widze to tak jak u mnie przy darkach, probowalem usunac chorobe ale sie nie dalo i wpadly rh. Na Twoim miejscu sprzedalnym i kupil normalny silnik ktory jedzie, nawet tdi z ktorego twierdze ze i tak ostatecznie bylbys zadowolony

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

sebidi likes this

Dobrze ze twoje jest fchuj nie seryjne :grin: czytaj ze zrozumieniem a pozniej pisz elaboraty :facepalm: a do dizla nikt mnie nie przekona i tyle w temacie

brawo :D

za tą ostatnią część :P

uszol likes this

Dobrze ze twoje jest fchuj nie seryjne :grin: czytaj ze zrozumieniem a pozniej pisz elaboraty :facepalm: a do dizla nikt mnie nie przekona i tyle w temacie

Widzę, że nagle wielki obrońca oema, a niedawno jeszcze byś połowe ludzi meczyl zeby zejsc w dol. Jezdzij dalej tym swietnym 1.8 i tyle, albo w koncu przyznaj, ze nie jest to dobry wybor i nic sie z tym nie zrobi i czas na zmiany, a nie meczenie niemodyfikalnego silnika. Tyle w temacie, mi rece opadly, bo sam nie wiesz jak sie masz. Piona

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

wodz likes this

Tys jest tak glupi czy udajesz? :grin: Nie czaiasz ze teraz b5 przejelo role dailycara i moze miec nawet 1.6 w gazie pod maska byle mi dupe wozilo. Do czego ty pijesz chlopcze :facepalm: Sam sie zarzekales ze bedziesz jezdzil daily a kupiles drugie b5 na codzien. Odkuje sie to zaczne sie bawic z moca i kupie b5 z odpowiednim motorem do tego... Ale przeciez o tym juz pisalem. Lepiej dalej sie sadzic chuj wie o co i tak siedzi nizej i ma wieksze kola niz 90% dailycarow ze swietnego a4k do ktorego tak ciagle sie odwolujesz :grin:

Ja pierdole spinacie sie jakby na islam przeszedl.. Jego auto i robi co chce, nie tylko autem czlowiek zyje...

Borek, sebidi, szafa and 1 other like this

Ja pierdole spinacie sie jakby na islam przeszedl.. Jego auto i robi co chce, nie tylko autem czlowiek zyje...

Dystans 15mm wpadl na przod. Oko i jezor wrocily na miejsce. Z tylu jeszcze musze 5mm dystans dorzucic i skrecic pol centa.

20170723_085207.jpg.75e1f2333e32c4d9d09c20170723_085330.jpg.d27ceeff1858cfab20c6

20170723_085310.jpg.c4f800d5980b95787d98

mophk, Borek and Matejus_93 like this

Dawno nic nie było to cyk. Czasu na mody nie ma w miesiącu tyram babcią po 4 tyś km.

Wpadł dystans 5mm na tył skreciłem na ori śrubach wsio hula i tył poszedł jeszcze 0,5centa w doł tak jak mówiłem jeździ sie bardzo spoko bo amory jeszcze ciutke pracują i mniejsze nierówności wybierają nie ma ping ponga. Z pierdół to zamówiłem zaślepki na śruby w czarnym macie, kupiłem w końcu brakującą listwe dolną. Wpadnie też duża nalypka b5b na przednią szybe ale będzie z boku od strony pasażera. No i na dniach tez wymieniam lewy przegub wew i osłone bo przy awaryjnym wjeździe na dość spory krawężnik (8-10 centa) została poszarpana uciekałem przed ostro hamującym autem inaczej bym wydupcył w niego. Chyba felge lekko też skrzywiłem przez to albo jakis odwaznik odpadł bo fajera drga przy 100-120 ale to sie ogarnie nie ma dramatu ;)

20170820_162733.jpg

Sam chciałem tam dać tą wlepke :v

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

uszol likes this

Kogo interesują jakieś osłony przeguby itp konkretny tu dawaj

Kogo interesują jakieś osłony przeguby itp to nie a4klub żeby się eksploatacja jarac konkretny tu dawaj

Wpadł bi-led dla ubogich :tongue4: W przyszłości bliżej nie określonej wpadnie bi-led koito ;)

20171012_211208.thumb.jpg.5cff12c0f0e33d

20171012_211215.jpg

20171012_180644.jpg

Wyszło na to, że led nie siedział za głęboko a za płytko. Dosunałem adapter do samego radiatora i porównałem odległość mocowania w żarówce do mocowania w ledzie i puknąłem się główke :decayed: Wcześniej było wyżej z racji tego że był tam frez a w nim gumka uszczelniająca :facepalm: Troche mnie to zmylilo.

20171012_161439.jpg

20171012_161128.jpg

20171012_180644.thumb.jpg.1b1826c9903752

Trzeba zacząć kminić nad nową rolką powoli :autobang:

20171031_155530.jpg

Kto zgadnie co to? :D

20171028_175838.thumb.jpg.a133696404bd7d

Miałem podobnie z ori AVONem, ori poducha z 97r sztywna po 500tys km, ale niestety metal się zmęczył :P

Ta ma tylko 217tyś. Podejrzewam że strzały o asfalt jej nie sprzyjały:banan:

Na tych flatach to wąsko jest :grin: