S4 || Stage 2+++ || FMIC || 19" AC Schnitzer || Porsche BBK
6 6

572 posts in this topic

47 minut temu, Linarr napisał:

na miękko 700 koni pęknie :D

Bez kucizny długo nie polata :( Chodź Banowicz w swoim driftowozie 2jz ge na seryjnej korbie i tłoku ma 640KM i już parę zawodów lata,stroił Krzysiek.

coś tam mi mówił że na serii korbach 600+ sie robi bo są masywne w huj :D

Graty nowej bazy! Chyba każdy Ci teraz zazdrości. ;)

13 minut temu, Ahmet napisał:

Graty nowej bazy! Chyba każdy Ci teraz zazdrości. ;)

Mnie np. zal dupe sciska :decayed:

szafa likes this

Graty nowej bazy! Chyba każdy Ci teraz zazdrości.

Zazdrościć a podziwiać to rożne sprawy...

Ja zazdroszczę, bo Supra mk4 od zawsze była moim marzeniem, którego z pewnością niestety nigdy nie spełnię.
A jeśli Ty podziwiasz, to podziwiaj dalej, ale nie poprawiaj innych..

enczu likes this

Ja zazdroszczę, bo Supra mk4 od zawsze była moim marzeniem, którego z pewnością niestety nigdy nie spełnię.

A jeśli Ty podziwiasz, to podziwiaj dalej, ale nie poprawiaj innych..

Napisałeś każdy wiec Cię kolego poprawiłem. I pamiętaj nigdy nikomu nic nie zazdrość bo to złe emocje.

:grin:

Jeszcze coś takiego się uchowało za s4

Ciekawe co z nią zrobił

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Zmienił olej, przejeździł 10tys w pół roku, naprawił potencjometr w radiu i wymienił podciśnienia. W sumie to nic wielkiego^^ 

Myślałem że to kolejna osoba która za całą zebraną kasę kupiła s4, pokatowała i odsprzedaje bo za drogi w utrzymaniu

Cześć, ja to czytam:smile:, nie zawsze jest wszystko tak oczywiste jak piszecie, faktycznie może długo się nie najeździłem autem, ale nieraz trzeba zmienić priorytety, kupując Audi miałem świadomość jakie koszty wchodzą w grę, przez czas użytkowania poprawiane były niedociągnięcia i wymieniane elementy, które tego wymagały, także czuję się urażony stwierdzeniem, że pokatowałem i sprzedaję, może nie jestem osobą, która wszystko przy aucie zrobi sama, ale motoryzacja od zawsze była moją pasją i nie jestem z tych którzy katują.

Pozdrawiam, ten który sprzedaje.

ZicoPL and darek995 like this

Luzik, spójrz na rynek tych aut s3/s4 z tamtych lat. Jak ciężko trafić dobry egzemplarz. Samochód można kupić w miarę tanio, ale utrzymanie bardzo drogie.

Witam! 

Jestem nowym właścicielem s4. 

Na bieżąco bd wstawiał zdj dla tych którzy są zainteresowani dalszą historią eski. 

Jak narazie zmian dużych nie ma, jedynie to wpadła kierownica z b6, navi i listwy carbonowe które bd zakładać już nie długo tylko jeszcze muszę dokupić środkowy tunel pod 2din.

6 minut temu, Nowy2301 napisał:

Witam! 

Jestem nowym właścicielem s4. 

Na bieżąco bd wstawiał zdj dla tych którzy są zainteresowani dalszą historią eski. 

Jak narazie zmian dużych nie ma, jedynie to wpadła kierownica z b6, navi i listwy carbonowe które bd zakładać już nie długo tylko jeszcze muszę dokupić środkowy tunel pod 2din.

Znaczy nowy własciciel autka z tego wątku?, jesli tak to załóż nowy własny wątek z prezentacja auta, ten mozna zamykać

Dokładnie, auto stare, właściel nowy ;)

Zanim zamkniecie, to ja jeszcze dopytam @peacenotwar o komfortowe kierunkowskazy. Zamontowałeś to w końcu?

Miałem montować już z rok temu, ale auto mi wypadło. Teraz w następnym znów sobie przypomniałem o tym. Mam pytanie jak jest z częstotliwością mignięć. Jak fabryka?

O 30.10.2017 at 07:15, jihaad napisał:

Zanim zamkniecie, to ja jeszcze dopytam @peacenotwar o komfortowe kierunkowskazy. Zamontowałeś to w końcu?

Miałem montować już z rok temu, ale auto mi wypadło. Teraz w następnym znów sobie przypomniałem o tym. Mam pytanie jak jest z częstotliwością mignięć. Jak fabryka?

Zamontowałem. Dość prosta sprawa, tylko dużo roboty było z wyjęciem przycisku awaryjnych. W zestawach tych kierunkowskazów masz zworkę którą ustawiasz ilość mrugnięć. Od 2 do 5. Ja ustawiłem na 3 i było fajnie. Częstotliwość pozostaje niezmieniona
Generalnie bardzo fajny mod. Dziwinie się jeździ autem które tak nie ma

jihaad likes this

11 godzin temu, peacenotwar napisał:

Zamontowałem. Dość prosta sprawa, tylko dużo roboty było z wyjęciem przycisku awaryjnych. W zestawach tych kierunkowskazów masz zworkę którą ustawiasz ilość mrugnięć. Od 2 do 5. Ja ustawiłem na 3 i było fajnie. Częstotliwość pozostaje niezmieniona
Generalnie bardzo fajny mod. Dziwinie się jeździ autem które tak nie ma

Z wyjęciem przycisku awaryjnych? Eeee dziadek co Ty opowiadasz :kox:

Zamówione, dzięki.