Maksymalny wet look
1 1

12 posts in this topic

Panowie jak w temacie!

Jakie środki polecacie do ręcznej polerki, żeby wydobyć jak największy blask i jak najtrwalszy efekt  ;) Powoli kończą mi się środki i chciałbym poznać wasze opinie, wiem że mamy tutaj paru zapaleńców którzy mogą coś polecić ;) 

auto glym UDS na to PB black hole wysmalcować i zmrużyć oczy :jerk:

Ręcznych nie używam niestety ale mam obecnie powłokę UNC-R Max-protect i jest najbardziej hydrofobowy z tego co miałem.

Żeby utrzymać wet look musisz kupić dobry quick detailer.

Myślę że jak wosk to coś z Zymol'a

Quick Detailer Duragloss 921

Szampon chemical guys maxi suds

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A7-30D przy użyciu Tapatalka

Pany jaki wosk na zimę polecacie w dobrym hajsie? Coli da radę?

Pany jaki wosk na zimę polecacie w dobrym hajsie? Coli da radę?

Tak wersja 467 będzie spoko :decayed:

To trzeba położyc bo w tamtą zimę miałem Megasa i było tak średnio

Mycie, glinka, mycie, cleaner dodo juice lime prime ręcznie bądź maszynowo a na koniec dopiero colli 476, po woskowaniu na minimum 24h do garażu w celu utwardzenia wosku w temp więcej niz 10 stopni. I wtedy masz dobrze zabezpieczone auto i jesteś pewny, że potrzyma całą zime. Wosk nakładaj aplikatorem gąbkowym typu słoneczko w liniach prostych pamiętaj im mniej tym lepiej bo nadmiar i tak trzeba spolerować.

Mycie, glinka, mycie, cleaner dodo juice lime prime ręcznie bądź maszynowo a na koniec dopiero colli 476, po woskowaniu na minimum 24h do garażu w celu utwardzenia wosku w temp więcej niz 10 stopni. I wtedy masz dobrze zabezpieczone auto i jesteś pewny, że potrzyma całą zime. Wosk nakładaj aplikatorem gąbkowym typu słoneczko w liniach prostych pamiętaj im mniej tym lepiej bo nadmiar i tak trzeba spolerować.

Dokładnie oczywista oczywistość :)

Ja nie mam czasu na woski ani chęci, mam powłokę ceramiczna Max Protect UNC-R.

Polecam każdemu :)

O 8.07.2016 at 22:11, darek995 napisał:

Kupiłem po tym jak poleciłeś i szczerze mówiąc straszna lipa, zostawia smugi, zapach mało przyjemny i kropelkowanie bardzo słabe. Lepiej kupić juz sonax bsd(połowe tańszy). Łatwiej go wypracować ma o wiele fajniejszy zapach i kropelkowanie prawie jak po wosku i naprawde potrafi długo poleżeć nawet na nie przygotowanym lakierze.

Kupiłem po tym jak poleciłeś i szczerze mówiąc straszna lipa, zostawia smugi, zapach mało przyjemny i kropelkowanie bardzo słabe. Lepiej kupić juz sonax bsd(połowe tańszy). Łatwiej go wypracować ma o wiele fajniejszy zapach i kropelkowanie prawie jak po wosku i naprawde potrafi długo poleżeć nawet na nie przygotowanym lakierze.

Duragloss smugi ? Cos ty nigdy. Dla mnie jest to produkt Very Very Very easy.

Zapach przyjemny, ładnie ściąga zabrudzenia lekkie i nadaje mega ślizgość lakieru. Moze to przez to ze ja mam Kwarc na aucie UNC-R i do tego na 3-4 mycia kładę Silk Coat.

Może być, że kwarc robi robote w duecie z qd. Ja mam na razie lakier goły i wesoły i duragloss kiepsko na nim wypada. Juz po BSD miałem większy szajn jak przyłożyłem się do wypolerowania smug :D

To w takim wypadku racja . Po wosku tez dobrze jezdzi :)

1 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.