A6 C5q Borek
5 5

388 posts in this topic

2 godziny temu, darek995 napisał:

Ogarnałeś już gruza?:kox:

Jeszcze trochę brakuje, ale zara o coś będzie :D

b4597265d5008e4027aafd261aede140.jpg

Mała zajawka :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

uszol, Radim and cinshot like this

Na tej focie wyszło smacznie ;)

10 minut temu, szafa napisał:

Na tej focie wyszło smacznie ;)

A na żywo jeszcze lepiej :D

Kiedy 300ps? Xd

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Kiedy 300ps? Xd

Zobaczymy jak będzie z budżetem w przyszłym roku :D

Te felgi są bezbłędne. Już teraz jest kosa a co dopiero będzie :3

Borek likes this

świetna jest :kox:

Borek likes this

Napisze szczerze dupy nie urywa ale jest poprawnie ;-)

Borek likes this

Całokształt prezentuje się bardzo dobrze. Troche wincyj gleby, wypchać koła plus symetryczne lustro, grill s6 c5 i będzie już konkretnie. Nie spierdol tego :decayed:

Borek likes this

Jaki grill S6, S6 to tylko polift, ja szukam ABT. Kół nie wypycham z przodu więcej, bo szkoda mi błotników, trwają poszukiwania najlepszej oferty na ranty. Duże lusterko prawe nie wpadnie. Z gleba ciężko, bo w tej chwili z tylu nie mogę palca wsadzić, a nie siedzi na odboju także póki co z tylu tez wincyj nie będzie, bo szkoda mi pieniędzy wyłożonych na blacharkę, żeby pogiac i popalić nadkola. Ale dzięki za opinie :D

Pojebalo mi sie z tym c6... miałem na mysli s6 c5. Jeśli masz na mysli ze grill a6 c5 lift i s6 c5 są takie same to sie mylisz. W s6 c5 poprzeczki pionowe są na równo z poziomymi w a6 c5 lift są schowane pionowe w poziome.

Nie rozumiem czemu nie chcesz symetrycznego lusterka, to po prostu wygląda chujowo i z fabryki nie powinno nawet z takim wychodzić. Jak nie zejdziesz niżej i nie spasujesz tego jak należy to szału nie będzie a kasy poszedł ogrom :/

Pojebalo mi sie z tym c6... miałem na mysli s6 c5. Jeśli masz na mysli ze grill a6 c5 lift i s6 c5 są takie same to sie mylisz. W s6 c5 poprzeczki pionowe są na równo z poziomymi w a6 c5 lift są schowane pionowe w poziome.

Nie rozumiem czemu nie chcesz symetrycznego lusterka, to po prostu wygląda chujowo i z fabryki nie powinno nawet z takim wychodzić. Jak nie zejdziesz niżej i nie spasujesz tego jak należy to szału nie będzie a kasy poszedł ogrom :/

Bez rantow i niższych opon nawet nie próbuje niżej schodzic, bo i tak roboty nie bedzie, a szkoda kasy włożonej w blacharkę, żeby w jeden weekend wszystko zniszczyć. Nie podobaja mi się duże lustra, wolałbym małe, ale chyba kiepsko z rzeźba tego.

Co do grilla to w mówię, ze S6 to tylko lift, czyli nie pasuje do mnie plus mi się nie podoba. Nie mówię, ze taki sam jak w zwykłej, szukam Abt, ale ciężki temat, czekam na odpowiedz gościa z de.

nawet 1mm w dół nie dawaj :P

Szerokie błotniki, można teraz pomylić w s6.,lakier robi wrażenie.

Borek likes this

Zdjecia spoko, ale swoje zdanie na temat tej felgi podtrzymuje. Na żywo bym sie obejrzał napewno, ale ja tu widze dalej cos innego :)

Zdjecia spoko, ale swoje zdanie na temat tej felgi podtrzymuje. Na żywo bym sie obejrzał napewno, ale ja tu widze dalej cos innego :)

Może przy parapetach zdanie zmienisz :D

Jest poprawnie, jest łogień.. Ale.. No kurwa daj się namówić na to lusterko bo ja to widząc te małe pierdolitka to widzę skode fabie mojego świętej pamięci dziadka :facepalm: Rozumiem, że duże się nie podobają ale z dwoma innymi to już w ogóle wygląda tragicznie. Koła mają tak zajebisty potencjał, że czekam na parapety. Na evencie były sztuki z parapetami i rwały suty, więc na pewno się dużo zmieni jeśli nie zjebiesz tego oponą :) No i musi być wypchnięte wtedy też i będzie kosa :hi:

Jest poprawnie, jest łogień.. Ale.. No kurwa daj się namówić na to lusterko bo ja to widząc te małe pierdolitka to widzę skode fabie mojego świętej pamięci dziadka :facepalm: Rozumiem, że duże się nie podobają ale z dwoma innymi to już w ogóle wygląda tragicznie. Koła mają tak zajebisty potencjał, że czekam na parapety. Na evencie były sztuki z parapetami i rwały suty, więc na pewno się dużo zmieni jeśli nie zjebiesz tego oponą :) No i musi być wypchnięte wtedy też i będzie kosa :hi:

Na przod pójdą tylne ranty, powinno wyjść jakieś 9,5-10J, nie mierzyłem dokładnie, do tego opona 225/35, a na tył celuje w 11 i 255/30.

Przy 10j rozumiem 225/35 ale ba 9.5j koniecznie 215/35. Mozna lajtowo jezdzic, jest kupa miesa a wyglada mega dobrze :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Przy 10j rozumiem 225/35 ale ba 9.5j koniecznie 215/35. Mozna lajtowo jezdzic, jest kupa miesa a wyglada mega dobrze :)

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Tylko 215/35 to straszna rowerówka, miałem 2 razy 225/35 przy 9,5j i było spoko

7 godzin temu, Borek napisał:

Tylko 215/35 to straszna rowerówka, miałem 2 razy 225/35 przy 9,5j i było spoko

Co ja Ci w sumie będę mówił, sam zakładam 225/35 na 9.5j :grin: Po prostu przy workach byłby fajny naciung

Na 9,5j 215/35 jest mega spoko sam mam. Przy 225 już nie będzie tego naciągu. 

Na 9,5j 215/35 jest mega spoko sam mam. Przy 225 już nie będzie tego naciągu. 

9,25J opona225/35 Nankang NS-2, źle nie ma

7ef136e5524a68e9eef8d3da09d522e9.jpg

Borek likes this