B5 event

[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | 2k18 ready
2 2

253 posts in this topic

4 godziny temu, szafa napisał:

Faktycznie clean wygląda najlepiej ;)

Testowałem przy zrywaniu z jednym paskiem, z samym napisem i no nie ma chuja.. Clean wygląda najlepiej ;) Na dobrą sprawę tylko się wkurwiłem bo przy odtłuszczaniu porysował się lakier i znowu trzeba napierdalać :kwasny: Jeszcze jeden pomysł mam teoretycznie na oklejke ale chyba kobite muszę namówić do odpalenia photoshopa żeby mi to nałożyła na auto najpierw :grin:

Przed ostatnim wyjazdem powalczyłem trochę z lakierem, one step, usunięte hologramy, a na koniec nałożyłem wosk Jodido z Manufaktury wosku. . Robota z nim jest przejebana,  aplikacja jako tako, ale docieranie to dramat.. MW zaleca po 20 minutach, ale już u mnie w sklepie mówili, że śmiało całe auto smalcować i dopiero walczyć.. Ale i tak stwierdzam, że pełne dotarcie to kolejny dzień dopiero i wtedy byłem zadowolony. Lakier faktycznie mega szklisty i zrobił się czarny jak smoła.  Jakieś foty tam się jeszcze obrabiają, będę miał w niedzielę lub w poniedziałek ;)

cCIx8Ic.jpg?1

TbzvJyo.jpg?1

N4LpXFX.jpg

Na drugi dzień wyjazd na rubrockerz

32fSIbm.jpg

1Un4Zen.jpg

r0jLQd8.jpg

606Rbx4.jpg

ZuAa4mc.jpg

Pare szczałów

Jeszcze pare strzałów ;)

EmIYI0H.jpg

9NfXeXF.jpg

oD2Vl0r.jpg

16RQVuV.jpg

2VckLep.jpg

wJfg3OL.jpg

5RTbjZy.jpg

flgYS37.jpg

pgNE74e.jpg

5RTbjZy.jpg

Jakieś tam kropelki.. 

9cpvlWS.jpg

W sobotę lecimy do Lęborka na Static Stance.  Walka z tyłem nadal trwa, wczoraj poległem i znowu sprężyna zaczeła trzeć o felgę 

:facepalm: Nie wiem czy uda mi się do wyjazdu coś ugrać, bo jutro auto leci do lakiernika w końcu i wszystko zależy od tego kiedy auto będę miał znów w garażu i czy robota mi pozwoli na grzebanie.. 

OLI_B5 and szafa like this