[B5 AJM] Static sedan by enczu | Sesja 2k17
0

200 posts in this topic

Będzie tłusta suka :kox:

Myślę, że na początku lub w połowie września będzie już dobrze :) Camber na tył to 3 lub 4 stopnie, skłaniam się bardziej w kierunku 4, nie wiem czemu :grin::grin: W tym sezonie odpuszcze przód ale w przyszłym chciałbym żeby leżało wszystko jak trzeba 

Oczywiście wieczny brak czasu doskwiera, cambery zamówione od tygodnia ale podobno maszyna pali materiał i są problemy z wykonaniem, trzeba czekać :( Cambery byłyby normalnie już na aucie ale teraz stoją pod wielkim znakiem zapytania jeśli chodzi o ten sezon. Nie wiem, czy zakładać je i przez zimę męczyć w zasadzie nowe opony negatywami, skoro to będzie prawdopodobnie ich ostatnia zima na tym aucie. Bardzo możliwe, że po prostu wpadną na przyszły sezon dopiero w takim razie. Dostęp do garażu możliwe, że będę miał dopiero pod koniec września, więc kiepsko. Pojedyńcze osoby już dopadły na insta fote, ale wrzucę i tutaj dupe :) 

UWmagyw.jpg

Auto stoi prosto, to zdjęcie zrobiłem dziwnie krzywo :grin:

prezesik18 likes this

Dawaj tu więcej zdjęć :-D :kox:

W czwartek ogarne przód to coś wrzucę :)

Dobra, w końcu udało mi się cokolwiek ustrzelić na szybko, auto brudne po weekendzie. Cambery leżą w domu, nawet nie mam jak rozpakować paczki, bo jest w innym mieście :decayed: Zastanawiam się, czy warto je wrzucać przed zimą i męczyć nowe zimówki negatywami.  Poradźcie sami, zakładać bo jest ochota, czy iść za rozsądkiem.. 

N6MPX7B.jpg

6W81kjP.jpg

wm9iTAt.jpg

LHUjtQq.jpg

YCntBhm.jpg

MGv6WRo.jpg

Dobrze siadlo!

Zajebiście siadła rolka! Teraz to myśl nad swapem hebli, bo miejsca masz w penis :decayed:

Podoba mnie się

Fajnie siadlo koło :kox:

2 godziny temu, szafa napisał:

Dobrze siadlo!

Jednak 25mm dystans na przód to mało i trzeba było sadzić 30mm od razu, negatyw schował koło i to widać na ostatniej focie :(

Dzięki za miłe opinie, heble są do swapa ale póki co zostają. W przyszłym roku chce zadbać o lakier/folie i obszycie środka. Potem zabawa z silnikiem i od razu heble :) 

Jakie w koncu na tych zdj sa dystanse na przodzie i tyle bo jest syto szczegolnie tyl :kox: ile stopni camber zamowies i jaki pln za to? Bo grubo sie zastanawiam nad tym u siebie :decayed:

15 godzin temu, uszol napisał:

Jakie w koncu na tych zdj sa dystanse na przodzie i tyle bo jest syto szczegolnie tyl :kox: ile stopni camber zamowies i jaki pln za to? Bo grubo sie zastanawiam nad tym u siebie :decayed:

Przód jest dystans 25mm, ale po opuszczeniu zrobił się negatyw i schowało koło, czyli dystans będzie do zmiany niestety :/ Znajomy ma 30mm i będę musiał przymierzyć, bo mam przeczucie że i tutaj będzie mało. Przód ma ET51 jak dobrze pamiętam i jest dlatego problem. Ogółem zostawiam to już na przyszły sezon, ten odpuszczam. Z tyłu jest ET47 jak dobrze pamiętam (:decayed:) i dystans 20mm. Setup bez camberów. Cambery leżą na biurku i nie wiem czy doczekają się montażu w tym sezonie bo auto w zime będzie nadal moim daily i szkoda mi 2 miesięcznych zimówek trochę, ale nie powiem bo strasznie korci.. Za cambery zapłaciłem stówkę + koszt wysyłki. Z tyłu wyszedł delikatny negatyw i widać to po oponach, chociaż na zdjęciu jakoś bardzo nie rzuca się w oczy.

Aktualny setup to taka przejściówka, bo koło to była nagła decyzja, na przyszły rok planuję to konkretnie spasować ale teraz nie ma już sensu ;) Na pewno przód i tył pójdzie w dół, co prawda już teraz czasami jest ciężko nie wspominając o trasach chociażby 100km, auto raczej do takich które jest wygodne już nie należy bo jest trochę twardo, ale.. Miny ludzi na ulicy albo tych, którzy zatrzymują się w korkach żeby obejrzeć bezcenne :grin: Czasem grzebie na parkingu pod blokiem to co jakiś czas zdarza się ktoś kto przyjdzie popytać o wszystko z ciekawości, raz zdarzyła się sytuacja gdzie gość mi powiedział o tym, że ludzie z bloku gadają o moim samochodzie i zastanawiają się jak tym się w ogóle poruszam. Kupa do zrobienia jeszcze i aktualnie nie jestem zbytnio zadowolony. Foty nie oddają tego jak siedzi tył, a on robi tylko jakąś robotę moim zdaniem patrząc od dupy strony.

GorylTST likes this

Ale te rh mają słabe et fabrycznie. Mówisz, że kurwy w drzwiach się duszą jak widzą :decayed: Z tyłu za uj nie bedzie negatywu na belce tak sie po prostu wydaje u mnie to samo felga 9J i z poczatku mialem takie wrażenie ale jest mylne ile stopni ma ten camber, dasz namiary na tych co Ci zrobili bo widze lecimy prawie, że identycznie z modami. Zazdraszczam koloru bo masz ten najczarniejszy z czarnych :jerk: Cos czuje ze obecne et25 przod i et30 tył mi przestanie sie podobac jak pojdzie nizej to raz a dwa jak bedzie camber z tylu bo wszystko sie pochowa 

11 godzin temu, enczu napisał:

Miny ludzi na ulicy albo tych, którzy zatrzymują się w korkach żeby obejrzeć bezcenne :grin:

Najlepiej szczytuje sie z ust komentarze, wczoraj przejeżdzałem przez miasto co drugi młodziak "ło kurwa" :grin: a u mnie cały czas świadomość ze slabo bo nic nie popasowane i koza a ludzie sie zachwycają uj wie czym :decayed:

11 godzin temu, enczu napisał:

Czasem grzebie na parkingu pod blokiem to co jakiś czas zdarza się ktoś kto przyjdzie popytać o wszystko z ciekawości,

Trzymasz auto na parkingu pod blokiem? :fool::decayed:

No słabe ET, ale cena była atrakcyjna, troche trzeba je ogarnąć ale do zrobienia. Auto trzymam na parkingu bo chwilowo sytuacja finansowa nie pozwala na ogarnięcie garażu ani chociaż hali garażowej, na przyszły rok już będzie garaż, więc wszystko co będzie zrobione to już nie będzie pod chmurą ;) W Poznaniu ciężko o garaż w moich rejonach, a jak chcą wynająć to chore pieniądze.. Hali garażowej nie będę chciał bo jak będzie coś do roboty to musiałbym zawsze skończyć, więc pozostaje mi być cierpliwym ;) 

Dystans 25mm masz przelotowy z centrowaniem? Bo ponoć od 20mm w góre już powinny być przykręcane do piasty.

Btw trzymaj te 25mm no chyba ze nie maja przejscia z 57,1 na 66,6 to kiszka :(

7 minut temu, uszol napisał:

Dystans 25mm masz przelotowy z centrowaniem? Bo ponoć od 20mm w góre już powinny być przykręcane do piasty.

Btw trzymaj te 25mm no chyba ze nie maja przejscia z 57,1 na 66,6 to kiszka :(

Tak z centrowaniem, wszystko jest spoko, brane z dystomu i pytałem czy może być coś nie tak ;) Jesteś drugą osobą chętną już na te dystanse :grin: Jak wrzucisz pierścień to na spokojnie przelecisz na 66,6. W zasadzie we wtorek już je zdejmuję ale nie chcę ich sprzedawać póki nie będzie kasy na kolejne, bo przewalę to od razu :decayed: Póki co nawet nie mam do przymiarki 30mm :| 

Dystans i pierscien centrujacy nie bardzo graja ze soba ja chcac uniknac tego plastiku u siebie na dystansie mam otwor na felge 66.5 a na piaste 57.1

ja mam dystans 15mm z kołnierzem centrującym 57 i do tego plastik na 66 i wszystko elegancko

Też miałem felgę z otworem 66,6 i zadnych problemow. Teraz jeszcze wiekszy i najmniejszego problemu ;)

11 godzin temu, Linarr napisał:

ja mam dystans 15mm z kołnierzem centrującym 57 i do tego plastik na 66 i wszystko elegancko

Też tak mam obecnie i jak dobry pierścień to jest ok ale jak jakiś uj to niestety raz biło. 

przy 190 jest ok i wytrzymało kilka kółek po torze to chyba ok :D

Po prostu musi być dobrze dopasowany i nie jakiś totalny szajs za zete z Allegro, wydaje mi się, że bezproblemowo idzie się domyślić, że shit. Potrzebowałem na nową felgę większego pierścienia jak jeden kumpel mi dał to po prostu jak opaska na centrowanie był :grin: 

58058cd069fa5_Beztytuu.thumb.png.227148e

Ale błądziłeś z początku :decayed:

GorylTST likes this

7 godzin temu, uszol napisał:

Każdy kiedyś błądził - ja chciałem wstawiać quattro do ośki :kox:

8 godzin temu, uszol napisał:

Przeryleś mój profil czy wątek szafy studiujesz? :decayed:

To przez jego karawan zachorowalem na a4 no i jest. Glebe myslalem ze jakos odpuszcze, specjalnoe nie kupowalem skrecanych felg, wzialem normalne ale wytrzymaly 1 sezon ledwo. A ze gwint wpadl to apetyt rósł w miare jedzenia i tak jest nadal.. Moze w przyszlym roku bedzie jak trzeba, nie mam od kogo przymierzyć 30mm dystansu, ale jesli bedzie nadal malo w przykrecane szedl nie bede tylko zmienie kolo, a jesli bylaby zmiana to na szersze :grin: