Smaragd Green Lowered A4 B5
3 3

665 posts in this topic

GĹoĹniki na przĂłd? :-) ile daĹeĹ za zestawik? I jak zrobisz te lampki to wstaw moĹźe jakieĹ foto z montaĹźu

Multi ruszysz tylko moduĹem, jeĹli chodzi o podĹwietlenie to nie wiem czy same CANy je odpalÄ, chyba teĹź jest potrzebny moduĹ, bo nawet jak robie lustra fotochrom w krawaciarniach to illuminacja idzie dopiero po aktywacji w module.

piszesz o kierownicy  multi? cala reszta do podpiecia bez zadnego modulu w b5, do lampek zlapiesz sygnal w dzwiach z krancowki a fotochrom to tylko + i - zeby dzialalo w wersji podstawowej, a jak cos wiecej to poprostu podajesz sygnal z lampki, wstecztego itp...

GĹoĹniki na przĂłd? :-) ile daĹeĹ za zestawik? I jak zrobisz te lampki to wstaw moĹźe jakieĹ foto z montaĹźu

Tak na przĂłd, na allegro chodzÄ po 450-500zĹ, mi siÄ udaĹo kupiÄ trochÄ taniej, bo znalazĹem goĹcia na fb i od niego wziÄĹem ;), na czerwone lampki mam Ori miejsce w boczkach , tylko pod tÄ biaĹe bÄdÄ musiaĹ wyciÄÄ ;)

Multi ruszysz tylko moduĹem, jeĹli chodzi o podĹwietlenie to nie wiem czy same CANy je odpalÄ, chyba teĹź jest potrzebny moduĹ, bo nawet jak robie lustra fotochrom w krawaciarniach to illuminacja idzie dopiero po aktywacji w module.

Harry podeslal mi juĹź linka, z rezania tego w a6c5, to pewnie u nas bÄdzie podobnie, tylko narazie brak czasu Ĺźeby to na spokojnie przejrzeÄ ;)

PiÄknie to auto leĹźy, a na Ĺźywo robi jeszcze lepszÄ robotÄ ;-)

Musimy mojego tak posadziÄ w tym roku i niech siÄ bĹotniki same wypychajÄ ;-)))

KtĂłry to juĹź raz :decayed:

3eba9e977ff8fdd4f064c619d5eb8f4c.jpg

skad ja to znam :0

caĹy dzieĹ grzebania a wyglÄda jak rano :facepalm:, ale coĹ tam ruszyĹo, kable pod audio wymienione, i nowe juĹź na swoim miejscu, pociÄgniÄte do kaĹźdych drzwi, ori wiÄzka elektrycznych foteli na miejscu, jeszcze elektryka szyb i bedzie moĹźna kĹaĹÄ podĹogÄ spowrotem, Przemek masz moĹźe fotkÄ jak leci ori wiÄzka szyb? bo jak daje tak jak ori 2szyb szĹa, to mi brakuje kawaĹka do drzwi kierowcy :kwasny:

caĹy dzieĹ grzebania a wyglÄda jak rano :facepalm:, ale coĹ tam ruszyĹo, kable pod audio wymienione, i nowe juĹź na swoim miejscu, pociÄgniÄte do kaĹźdych drzwi, ori wiÄzka elektrycznych foteli na miejscu, jeszcze elektryka szyb i bedzie moĹźna kĹaĹÄ podĹogÄ spowrotem, Przemek masz moĹźe fotkÄ jak leci ori wiÄzka szyb? bo jak daje tak jak ori 2szyb szĹa, to mi brakuje kawaĹka do drzwi kierowcy :kwasny:

Podziwiam. Ze Tobie sie chce pierdolic z tym zabytkiem

Podziwiam. Ze Tobie sie chce pierdolic z tym zabytkiem

LubiÄ to! Za duĹźo czasu, siĹ i kasy wepchane W niego, Ĺźeby przestaÄ ;) poza tym co bym robiĹ w wolnych chwilach :) jak bÄdÄ zmieniaĹ to Daily, a ten ma doĹźywocie u mnie ;)

W przyszĹym tygodniu mnie czeka prucie dywanu i ciÄgniÄcie kabli pod el szyby ;)

tyl idzie tak samo jak wiazka od grzanych tylkow, i do slupkow sierodkowych

tyl idzie tak samo jak wiazka od grzanych tylkow, i do slupkow sierodkowych

no przemyĹlaĹem to sobie i daĹem wtyczkÄ z lewego tylnego sĹupka na przedni prawy i dlatego mi brakowaĹo kabli :facepalm::grin:

ma urok ta butelkowa audi

ma urok ta butelkowa audi

PĂłki co to uroku brak, bo auto siÄ grzebie i nie myta Z 3 tygodnie, ale przed sezonem czeka ja jeszcze korekta i w koĹcu odzyska blask ;)

co z szybami?

Dopiero bÄdÄ siÄ za to braĹ, bo wracam z roboty wĹaĹnie ;)

co z szybami?

Gra, poprzepinalem wtyczki i wszystko bangla, takĹźe jeden temat z gĹowy, elektryka szyb na swoim miejscu, instalke pod air sobie darujÄ i pomaĹu skĹadam furÄ :kox:

Mnie tez latem szyby czekaja masakra....

Ja walcze w przyszĹym tygodniu z szybami jeĹli lakiernik nie oleje terminu, ale i tak juĹź wiem Ĺźe na zator siÄ nie wyrobie :(

Ja walcze w przyszĹym tygodniu z szybami jeĹli lakiernik nie oleje terminu, ale i tak juĹź wiem Ĺźe na zator siÄ nie wyrobie :(

No ja teĹź jestem w proszku, ale jeszcze tydzieĹ to powinno siÄ udaÄ go poskĹadaÄ,  z negatywem siÄ nie wyrobie na Zator, ale co siÄ odwlecze... ;)

PĂłki co tylne furtki prawie poskladane, zostaĹo zrobiÄ miejsce na biaĹe lampki w spodach boczkĂłw

3462533bedc9fc0b6f8f490a73565b03.jpg

morele zamontowane? :decayed: a co do szyb, to nie taki diabeĹ straszny :P. JeĹźeli jest ktoĹ do pomocy i mamy caĹy komplet (wiÄzka, ramki, boczki) to tak naprawdÄ dzieĹ roboty ;)

morele zamontowane? :decayed: a co do szyb, to nie taki diabeĹ straszny :P. JeĹźeli jest ktoĹ do pomocy i mamy caĹy komplet (wiÄzka, ramki, boczki) to tak naprawdÄ dzieĹ roboty ;)

jeszcze nie, musze dystanse dorobic, pĂłki co muszÄ poskĹadaÄ kable pod podĹogÄ Ĺźeby poskĹadaÄ Ĺrodek, drzwi to juĹź najmniejszy problem :wink:, no pasuje wszystko p&p, tylko trochÄ czasu schodzi bo rozebraÄ to wszystko, wypruÄ wiÄzkÄ, wĹoĹźyÄ nowÄ i poskĹadaÄ to nie takie chop-siup :wink:

CoĹ tam siÄ ruszyĹo

724995cfcbbf97e166a27b8215d69e28.jpg

Dzisiaj przymiarka, niestety muszÄ przeprofilowac nawiewu ktĂłre wychodzÄ spod kobsopi, pod nogi pasaĹźerĂłw, bo nie wchodzi mi Klima i popielniczka poliftowa, ale jutro powinienem skoĹczyÄ skĹadanie Ĺrodka, dystanse pod gĹoĹniki teĹź juĹź ogarniete o jutro jak starczy czasu montaĹź ;) w czwartek wkĹadam gwint z nowymi naktetkami i opuszczamy do normalnej wysokoĹci :grin: w piÄtek I sobotÄ muszÄ ogarnÄÄ lakier, takĹźe na Zator powinienem siÄ wyrobiÄ ;)

Co za nakĹadki?  ;-)