Daily Car fafnasty
2 2

675 posts in this topic

7 minut temu, OficeR napisał:

ed5953a55af800c44e7e07da85809316.jpg

Tak to u mnie wyglada i chyba znacznie lepiej niz w srodkowej to wyglada

Najlepiej siedzi na słupku, ale jak są jaśki to w oku Ci zostanie w najgorszym wypadku :decayed: A ktora kratka to kwestia gustu, mnie osobiście najbardziej siedzi na środku bo jest symetrycznie ale każdy zrobi jak woli. 

Dolej lepiej tego płynu do sprysków :kox:

To foto jeszcze sprzed wymiany spryskow lamp. Po kolizji jeden mialem pekniety j ciagle z niego lecialo wiec jezdzilem bez plynu

Jaki zegarek wybrać żeby było tylko czerwone podświetlenie ewentualnie trochę białego.

Depo CSM sa fajne do B5 - maja styl prawie jak ori zegary w polifcie. Tylko, ze Ty chcesz podswietlane na czerwono, wiec musialbys kombinowac :kwasny:

no a depo nie mają reda?

W sumie podświetlenie dało by się przerobić kiedyś ktoś oferował te kratki pod b5 na zegarek gdzie to dostanę? Każdy zegarek tam wejdzie?

no a depo nie mają reda?

Takie znalazłem. Nie wiem czy są w wersji podświetlanej na czerwono.

a9e8d0161fce6971d89d6b0c06cf09ce.jpg

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Dragon gauge - Chinol ale można w nim zrobić myk co by był cały czerwony lub biało czerwony

DSC_1222_zpsesfqx4jf.jpg

Ja kratke mam od paputa z a4k. Sprzedawal je razem z wskaznikiem firmy krzak. Chyba z marketu "Jula". Mi trafil sie lipny bo wskazowka ciagle mi drga i wkurwia ucho. Peacenotwar mial tez od niego i jemu wszystko gralo jak nalezy. Jak sie troche odlozy to wezme te depo cms

14 minut temu, OficeR napisał:

Ja kratke mam od paputa z a4k. Sprzedawal je razem z wskaznikiem firmy krzak. Chyba z marketu "Jula". Mi trafil sie lipny bo wskazowka ciagle mi drga i wkurwia ucho. Peacenotwar mial tez od niego i jemu wszystko gralo jak nalezy. Jak sie troche odlozy to wezme te depo cms

Panie jak drga tzn że trzeba zwężkę założyć i drgać przestanie. 

To muszę się odezwać po taka kratkę bo całkiem spoko to wygląda

co do czerwonego podświetlenia, to ściągasz obudowę przednią wraz z szybką i naklejass czerwoną folie  na tarcze gajgerka w miejscach gdzie chce mieć czerwone podświetlenie i po sprawie

fafnasty likes this

a boost vdo? kosztuje malo, pasuje pod zegary, zmiana zaroweczki za 50gr ogarnia podswietlenie czerwone jak w ori bez zadnego rozkrecania, fajnie pasuje do przedliftow gdzie wszystko(licznik) jest podswietlane na czerwono

Lifty 99 tez maja jeszcze Full czerwony licznik dla tego jak już mam założyć gajgerka to tylko czerwony. Wężyk silikonowy taki jak do podciśnienia wystarczy? Zasilanie wezmę z kratki i chyba będzie ok

Taki wystarczy ;P 

22 godzin temu, fafnasty napisał:

Lifty 99 tez maja jeszcze Full czerwony licznik dla tego jak już mam założyć gajgerka to tylko czerwony. Wężyk silikonowy taki jak do podciśnienia wystarczy? Zasilanie wezmę z kratki i chyba będzie ok

przemcio dobrze pisze, ja mam taki: http://allegro.pl/wskaznik-doladowania-turbo-boost-vdo-look-wawa-i6174785726.html

i jestem z niego zadowolony normalny wygląd nie jakis kosmos ciemna tarcza podświetlanie zmienisz na jakie chcesz może być czerwona żaróweczka albo biała zmiana grosze i to w moment banalny demontaż,

podświetlanie z kratek jak piszesz a w zestawie masz wszystko co potrzebne trójnik i wężyk, jak będę miał chwile to strzelę jakieś foto

To biorę tego vdo

Podobają mi sie te felgi, hmm.. a może by tak odpuścić spasy, stensy ustawić gwint na normalnej wysokości i sie turlać na ori felgach na cleanie :eusathink:

:decayed::decayed:

Linarr and fafnasty like this

Podobają mi sie te felgi, hmm.. a może by tak odpuścić spasy, stensy ustawić gwint na normalnej wysokości i sie turlać na ori felgach na cleanie :eusathink:

:decayed::decayed:

Nie

Tak głośno myślałem tylko, o swoim... :-D

Też czasami myślę a Ch.... kupię normalne koła i zostawię Gwint i latam ale jednak nie narazie nie 😉

O 20.02.2017 at 21:48, fafnasty napisał:

Jaki zegarek wybrać żeby było tylko czerwone podświetlenie ewentualnie trochę białego.

Ja mam Depo Racing:

DSC3010sj_aresewx.jpg

Na poczatku bylem sceptycznie nastawiony do tego niebieskiego. Ale teraz powiem ze to super rozwiazanie. Raz ze nie trzeba sie przygladac co wskazowka pokazuje bo sa czytelne, duze cyfry, a dwa ze w sloneczne dni czasami slabawo widac skale i wskazowke a te niebieskie cyfry zawsze idealnie :) Sa w nim dwa podswietlenia: białe i czerwone. MOZNA tez podlaczyc tak ze w dzien jest biale a jak wlaczysz swiatla to czerwone (i na odwrot)

Ładny czyścioszek