A4 B5 dopiero plany projektu ;)
1 1

8 posts in this topic

Witam, chciałbym pochwalić się swoją jeszcze seryjną B5 i co planuje z nią zrobić. A4 odkupiłem za symboliczne złotówki od rodziców, bo mamy ją już prawie 12lat i dopiero po tak długim czasie rodzice postanowili zmienić ja na B8, a tej Audi szkoda nam było sprzedawać, bo jak na swój rok jest bardzo zadbana, wszystko wymieniane na czas, często sprzątana, mało jeżdżona. 

Rocznik A4 to 1995, pierwsza rejestracja 1997, silnik niestety tylko 1.6 czysta benzyna.

Jak skończę motocykl przygotowywać do sezonu to w Audi chcę zmienić tylne lampy na http://c.allegroimg.pl/s400/20/59/10/95/38/5910953804 , pasować chyba będą? ;) Słyszałem, że tylko kabelki trzeba podmienić w kostce. Felgi jakieś wrzucę 17/18', obniżę ja trochę, obiję na nowo podsufitkę, wstawię jakieś dobre audio, zerwę z klapy znaczki A4 i 1.6, oddam do wypolerowania lakieru. Myślę też żeby coś w środku porobić tylko nie jakieś wieśtuningi, ale pomysłu nie mam, moglibyście podrzucić zdjęcia jakiś fajnych wnętrz B5? ;)

Pozdrawiam ;)

images_thumb_1036516_800_800_resize.jpg

images_thumb_1036517_800_800_resize.jpg

Powodzenia w modach;)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

na 18" to całkiem przestanie się nawet toczyć :grin: wnętrze recaro możesz zapakować i np 2din z polifta. Z  audio nie jest tak łatwo bo z przodu są pierdziawki 13cm :( zamiast 165mm jak w każdym normalnym aucie..

No z 18 trochę raczej przesadziłem, 17 powinny starczyć ;) Wersje po lifcie miały w tylnych drzwiach głośniki? 

ja mam 98' i miałem

To będę musiał boczki w tylnych drzwiach zmienić ;)

16 godzin temu, Linarr napisał:

ja mam 98' i miałem

Ty masz I lift.

i AV, w sedanie nie było