Antifog - który wybrać?
2 2

11 posts in this topic

Testował ktoś produkty antifog?

znalazłem coś z rain-xa, nazwa gdzieś już się przewineła, czekam na opinie :smile:

http://allegro.pl/rain-x-anti-fog-zapobiega-parowaniu-szyb-antypara-i5833544600.html

Miałem kiedyś antifoga od 4nano, generalnie działa ale aplikacja strasznie przejebana. Raz że trzeba nieskazitelnie czystej szyby, dwa że nie do konca umiałem znaleźć odpowiedni moment do polerowania po aplikacji - jeśli za wcześnie to sporo środka się starło, jeśli za późno to nie szło wypolerować smug:facepalm:

w ramach testu fifty-fifty przy deszczowej pogodzie;)

20121109_155930.jpg~original

mam to samo, kupiłem tego rain xa do zobaczenia co to za siuwaks i nie moge ucelować z momentem polerowania, ciągle smugi. nie jakieś mega wielkie, ale są i irytują 

A tego nie trzeba było nałożyć jak było cieplej?

Naciapane z bagażnika...

nie chyba nie, w sierpniu było to samo

to jest konsystencją jakby oleiste czy coś 

musze nastepnym razem pyknąć pianką do golenia, podobno efekt ma być ten sam, ciekawe jak z aplikacją :decayed:

Miałem kiedy takie tanie cos jak Atas Rox spray, ta sama firma co produkuje ISOL i dawało radę a nawet mogę polecić.

A chcesz antypare do B5 ? Tam szyby nie parują :)

Po antifogu zawsze zostanie "mleko"... Używałem antifoga z Gyeon-a i swoje działał :smile:

Wiem, że odkop, ale ostatnio przez przypadek natknąłem się na tvn turbo z testami. Pianka do golenia daje rade, ale mega smugi, ciężko dotrzeć. Rain x wypadł średnio, autoland tak samo - pozostawiał krople z pary. Sam sprawdziłem to u siebie w mieszkaniu i zaaplikowałem na lustro i gorąca kąpiel, pełno skroplonych kropelek. Najlepiej wypadł k2 wtedy w teście ;) Ale że mam autolanda x czasu i nadal go nie zaaplikowałem z ciekawości jutro sobie go trzasne i zobaczymy przy pierwszej lepszej okazji co się będzie działo.

Sex w aucie i para wyjdzie moment. Oczywiście można sobie wybrać czy to się chce z kobietą czy z mezczyzna, nie wnikam :hi:

Jak ktos chce potestowac to mam prawie nowego autolanda i k2 oddam za 20 zl z kw

Autolanda dzisiaj zaaplikowałem, więcej syfu na szybach dawno nie miałem :grin:

2 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.