B5 event

jaki telefon używacie?
4 4

213 posts in this topic

ja nie raz siÄ bawiĹem edge i mi strasznie te krawÄdzie przeszkadzaĹy  :kwasny:

kowi a moĹźe takie coĹ :

http://allegro.pl/etui-sgp-spigen-slim-armor-samsung-galaxy-s6-edge-i5387530539.html

mam pokrowiec z tej serii tylko Ĺźe w s5 i jest MEGA udany 

A ja siÄ teraz przymierzam do Iphona 6s :naughty:  Wkurwia mnie ten android z zacinaniem itp :kwasny:

Poszukuje pokrowca dla S6 edge, posiada ktos cos wartego uwagi? obecnie mam kabure, ale nie odpowiada mi od pierwszego zaĹozenia. Zasilanie jest od dolnej czesci telefonu i kaĹźde Ĺadowanie to kabura otwarta.

MyĹlaĹem nad czymĹ takim

1-Light-Silver.jpg

art_01.jpg

pol_pl_Etui-UAG-do-Samsung-Galaxy-S6-Edg

cf80f54e767cb2729d5d643e78bbe0a1.jpg

dopasowanie.jpg??

Niechce Ĺźadnej klapki ktĂłrÄ bÄdzie trzeba otwieraÄ, co sÄdzicie o szkle hartowanym?

mam szkĹo naklejone na p i t  mojej z3c ...mam nadziejÄ ,Ĺźe w razie czego pÄknie ono zamiast ekranu bÄdĹş tylnej obudowy ;)

Jak chciaĹeĹ ubieraÄ fona w jakieĹ kondomy to trza byĹo braÄ zwykĹego s6 :smile:

A generalnie jak wraĹźenia? Te krawÄdzie siÄ przydajÄ?

Wiesz, miaĹem Z3C i nie lubiaĹem kondonĂłw, telefon szlak trafiĹ, caĹy wyswietlacz rozwaliĹem, teraz powiedziaĹem sobie Ĺźe kondon musi byÄ w tej klasy telefonie. Naprawa po znajomosciach kosztowaĹa mnie 400zĹ :facepalm: przez to zawÄzyĹem budĹźet na felgi zimowe :facepalm:

Design edge mi sie podoba, jakiejĹ zasadnoĹci tych skrzywionych krawÄdzi to nie widze, a to do czegos miaĹo sĹuĹźyÄ? Boli mnie bardziej brak slotu karty pamieci, system nieco inny, wyswietlacz jaĹniejszy, lĹźejsza - tu akurat dla mnie nie korzystna cecha. Telefon wiekszy, wĹasciwie Z3C lepiej lezaĹ bo mieĹciĹ sie w rÄce, a ten jednÄ rÄka troche gorzej sie obsĹuguje. Sam telefon nieco szybszy. ZastanawiaĹem sie nad Z5C, test aparatĂłw nie wskazaĹ go raczej na lepszej pozycji niĹź S6 mimo 23mpx. PorĂłwnywalna jakoĹÄ, a nocne fotki nawet gorsze. W baterii nie widze przeĹomu, trzyma tyle co poprzednik. Soft samsunga wedĹug mnie fajniejszy, ale to juz za czasĂłw S3 twierdziĹem.

UĹźytkuje od prawie roku Iphone 6 a poprzednio miaĹem Iphone 4S. Co mogÄ powiedzieÄ kto nie miaĹ to ciÄĹźko siÄ nauczyÄ, ale na andka bym siÄ nie przesiadĹ mam tablet z androidem i niestety róşnice sÄ na wydajnoĹci urzÄdzeĹ. Jedyny sĹaby punkt to bateria ktĂłra u mnie trzyma nie caĹe 2 dni przy uĹźytkowaniu Snapchata, FB, Tapatalka i aparatu. 

mam szkĹo naklejone na p i t  mojej z3c ...mam nadziejÄ ,Ĺźe w razie czego pÄknie ono zamiast ekranu bÄdĹş tylnej obudowy ;)

szkĹo teĹź zakupie chyba na Z3C, jaki koszt? i jak tam sie dotyk sprawuje?

Tak piszecie o tym szkle to chyba tez nakleje bo dali mi do etui ale mialem ori folie to mysle po chuj zmieniac :D

szkĹo teĹź zakupie chyba na Z3C, jaki koszt? i jak tam sie dotyk sprawuje?

ja mam naklejone szkĹo i dotyk na czuĹoĹci nie ucierpiaĹ

speĹnia swoje zadanie - kumpel machnÄĹ marynarÄ na weselu, telefon wypadĹ z kieszeni i pajÄczek na wyĹwietlaczu, po zdjÄciu szkĹa wyĹwietlacz caĹy

Ja na IP5 teĹź mam szkĹo i polecam ;).

Nakleilem, nie zauwazylem zeby w czyms przeszkadzalo ;)

Dobra to teraz powiedzcie mi jak to jest z tym szkĹem, jak to sie montuje i co w przypadku demontaĹźu, te szkĹo jest naklej czy jak? to jest szkĹo 100% czy jakaĹ dziwna elastyczna folia?

http://allegro.pl/show_item.php?item=5615354416&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

ZdecydowaĹem sie na takÄ obudowe, poniewaz zawsze mi sie podobaĹa seria active, a to aĹź przerasta jej stylistyke :grin:

chciaĹbym zamĂłwiÄ jednym hurtem pare gadzetĂłw do telefonu noi rĂłwnieĹź szkĹo hartowane,

co sÄdzicie o takim?

http://allegro.pl/szklo-hartowane-3d-samsung-galaxy-s6-edge-caly-ek-i5829676337.html

Ja wlaczylem sobie na yt filmik z instruktazem ;)

Kupiłem tą szybke co na filmie, spasowanie faktycznie idealne, kupiłem też tego armora UAG, świetny faktycznie pancerny, ale sporóbowałem te dwa tematy połaczyć ze sobą....

Szybka przylegała idealnie, po włożeniu w obudowe napręzyła sie i pękła... tak sie skończyła moja osłonka na ekranik. Jedno z drugim nie pasi, grubosć szkiełka, niewielka bo niewielka robi róznice juz dla tej osłony. Szkoda, 50 dych poszło sie jebać w szkle

Ja mam aluminiowe etui, idealnie przylega

Kowi bo kupujesz drogie szkła tak naprawdę ja u siebie w firmie handluje szkłami po 20-30 zł i są mega. Sam na jabłku masz juz drugie bo jedno mi ochroniło od kantu stołu w kieszeni. Podejrzewam ze te z Allegro po 15zł maja ta sama jakość bo to chińska firma vakoss.

Mam też takie za 15zł, róznica polega w tym że te za 15-20zł nie są na cały ekran, w tym przypadku nie sa zakrzywione po bokach, chciałem osłonić cały ekranik, szkiełko idealnie sie wkleiło, a problem dotyczył spasowania szkiełka z etui UAG. Etiu przylega idealnie, aż ciezko wyjać telefon. W telefonie ze szkiełkiem i etui wybrzuszyło szkiełko na srodku do góry(odkleiło sie) i przy próbie demontazu pękło.

DSC02083_zpsogiizw88.jpg

DSC02084a_zpsutglevrn.jpg

A juz widzę w czym problem. Masz s6 edge wiec tutaj jest problem :)

Tez stoje przed wyborem bo juz 2 razy ekran wymienialem :/ czytalem ze nillkin jest dobrej jakosci!

Dobry.Chroni ekran tak jak trzeba. Już 3'cią szybke wymieniam...Ale lepiej szybke za 3 dychy niż ekran za 600 ;)

A co myslicie o honor 4c po internetach, recenzjach na yt sa zaskoczeni telefonem za taka półkę cenowa 2gb ram co najwazniejsze ma

Wysłane z mojego ONE TOUCH 6012D przy użyciu Tapatalka

Sprzedałem tego z kilka szumy i każdy zadowolony. Miałem w ręku, bawiłem sie i jestem na duże tak. W tej cenie nic nie kupisz z konkurencji.