B5 event

jaki telefon używacie?
4 4

213 posts in this topic

panowie jakich telefonów używacie,i jakie opinie o nich macie?jakie wady zalety? :co:

ja mam nokie lumie i wkurza mnie ze nie ma lampy bĹyskowej. :kwasny:bo do oprogramowania sie juĹź przyzwyczaiĹem. :grin:

SGS6 EDGE

SĹaba bateria, przy moim ciÄgĹym siedzeniu na ĹÄczach ledwo wytrzymuje 1 dzien no i nedzna latarka.

SGS3 ma ja o wiele lepszÄ, reszta bez zarzutu.

Mam od 1,5 roku Alcatel Onetouch C7.

Do dzwonienia wystarczy. Rzecz najwaĹźniejsza to dual sim.

Bateria mi trzyma ok 3 dni ale duĹźo gadam.

Odbieram maile czasem odpiszÄ.

JeĹli chodzi o obsĹugÄ neta to zamula ale mi tel sĹuĹźy do dzwonienia czasem jakieĹ foto strzeliÄ by nie zapisywaÄ cen czy coĹ.

Jestem mega zadowolony bo wczeĹniej miaĹem HTC mozart i szedĹ dziennie do Ĺadowania nie mĂłwiÄc Ĺźe 2 cegĹy po kieszeniach (2 nr)

jakas sĹaba wersja jak bez lampy :P ja mam 820 z dual ledem :) narazie nie widzÄ sensu zmieniaÄ na nic innego

ostatnie 2 lata sgs3 i wsio super a teraz od tygodnia Huawei y6 i dosc przecietny....czuc ryz

Samsung galaxy S2, stary paĹş ale.. To smartfon z serii Ĺźe jak spadnę to się nie rozjebię  :grin:

Ja mam Samsunga j5 fajny tel za maĹa kasÄ. PotrzebujÄ forum tylko do rozmĂłw ewentualnie trochÄ neta.

WysĹane z mojego SM-J500FN przy uĹźyciu Tapatalka

xperia m2 oraz m4, mam teĹź t3 i e4, nie chcÄ innego telefonu jak xperie, co prawda m2 i m4 juĹź mam uszkodzone ekrany, m2 zĹamaĹem siadajÄc na niego ale dziaĹa i sprawuje siÄ Ĺwietnie, m4 spadĹo z 2m na beton ale rĂłwnieĹź dziaĹa Ĺwietnie, pomimo uszkodzonych wyĹwietlaczy nie ma problemu z dotykiem. bateria trzyma ok 1 dzieĹ - muzyka, internet, gadanie itp.

Samsung galaxy S2, stary paĹş ale.. To smartfon z serii Ĺźe jak spadnÄ to siÄ nie rozjebiÄ  :grin:

ty naiwny czy z milicji?

Ostatnio miaĹem s2, s3, s4 i przesiadlem sie na jabĹko ale jakos za maly dla mnie byl (5s) i wrocilem do Samsunga, dokladnie note 4 i jestem mega zadowolony z telefonu! Najlepszy jaki do tej pory miaĹem. Ale na nowego nota juz bym go nie zamienil, jakos nie przypadl mi do gustu.

Samsung galaxy S2, stary paĹş ale..

mam ten sam + jeszcze wiÄkszy staruszek Nokia 6100  :decayed:

ale do koĹca roku zmienie oba na jeden z Dual Sim (tylko jeszcze nie wiem co to bÄdzie....)

ja Ĺmigam na htc m7 i caĹkie  spoko, obudowa ponad 90 procent aluminium, aparat przez te ultrapixele troche lipny, bo zdjÄcia niby spoko do momentu kiedy siÄ ich nie zoom'uje

brat ma m8 wielkiej róşnicy nie widzÄ, na dobrÄ sprawe dodali tylko slot na karte pamiÄci, ktorego m7 nie ma... 32 GB musi starczyÄ. ogĂłlnie pierwszy htc i raczej nie ostatni  :decayed:

A ja od okoĹo roku samsung s5. Bardzo fajny , nie muli , chodzi pĹynnie , nic siÄ z nim nie dzieje , najlepszy telefon jaki miaĹem :) jak zmieniÄ to pewnie na jakiegoĹ nowszego samsunga ale s6 edge mi nie leĹźy , jest za cienki i jak go trzymam wrzyna mi siÄ w rÄkÄ.

widze ze samsungi wiÄkszoĹÄ chwali.

A w aucie mam jeszcze nokie 8110 😆

iPhone 5, wiÄcej do androida nie wracam. NajwiÄkszy minus to bateria, ale w SGS3 trzymaĹa mi podobnie. SzybkoĹÄ dziaĹania super (a wyszedĹ 3 lata temu, mĂłj ma 2 lata), aparat super, Ĺwietnie leĹźy w dĹoni. Na razie nie zamierzam zmieniaÄ, wystarcza.

A ja od okoĹo roku samsung s5. Bardzo fajny , nie muli , chodzi pĹynnie , nic siÄ z nim nie dzieje , najlepszy telefon jaki miaĹem :) jak zmieniÄ to pewnie na jakiegoĹ nowszego samsunga ale s6 edge mi nie leĹźy , jest za cienki i jak go trzymam wrzyna mi siÄ w rÄkÄ.

Nie pierdol oszukisto pisaĹeĹ Ĺźe po aktualizacji siÄ zacina :decayed:

ja rĂłwnieĹź mam S5 i gdybym nie przeszedĹ na nowego androida telefon byĹ perfekt. Teraz siÄ zacina itp :kwasny:2 dni bateria z netem prawie caĹy czas on i dajÄ radÄ :kox:

ZacinaĹ jakieĹ 2 tygodnie po aktualizacji  i aktualizacja nastÄpna i jest miodzio :kox:

note 4 i jestem mega zadowolony z telefonu! Najlepszy jaki do tej pory miaĹem.

+1

Ino rozmiar jest zarĂłwno plusem, jak i minusem. PrzeglÄdanie czegokolwiek to bajka, ale obsĹuga jednÄ rÄkÄ jest uciÄĹźliwa.

ZacinaĹ jakieĹ 2 tygodnie po aktualizacji  i aktualizacja nastÄpna i jest miodzio :kox:

Mojemu niestety iÄ nie poprawiĹo :kwasny:

Mojemu niestety iÄ nie poprawiĹo :kwasny:

Pierdzielisz ? W takim razie juĹź dawno bym go wyjebal , z telefonu korzystam bardzo duĹźo i jak by miaĹ mi tak chodziÄ od razu do zmiany by szedĹ ;-)

AndĹźeju a wipe'a to Ty robiĹ po aktualizacji?

AndĹźeju a wipe'a to Ty robiĹ po aktualizacji?

Michu po aktualizacji to ja tylko PIN wpisaĹem :decayed:

To zapisz wszystko co waşne (foty, dokumenty itd) na kompie i koncie Google, a później zrób formata.

JeĹli nie pomoĹźe, to na gwarancjÄ dziada

z telefonu

To zapisz wszystko co waşne (foty, dokumenty itd) na kompie i koncie Google, a później zrób formata.

JeĹli nie pomoĹźe, to na gwarancjÄ dziada

z telefonu

SkoĹczyĹa siÄ wĹaĹnie nie dawno :decayed: Nie jest Ĺşle ostatnio trochÄ przyspieszyĹ po tych maĹych update`ach :wink: