Strefa jednośladów
1 1

138 posts in this topic

3 godziny temu, Michał napisał:

gdzie takie atrakcje?:kox:

W Wawce kumpel może mi ogarnie jazdę :D

siksy, GIXY, remixy:banan: przynajmniej będzie co robić w zimowe wieczory:smile:

20171213_092916a.jpg

20171213_093048a.jpg

Zmieniasz barwy? 

Nie do końca:smile: Jeden element chce tylko okleić, mam nadzieję że ogarnę. A rozebrany bo podmieniam plastiki z prawej strony po glebie, z którą go kupiłem -  w tym trzy muszą być pomalowane na biało;)

Do tego przegląd, regulacja zaworów, wymiana świec, filtrów, olejów, płynu chłodniczego, polerka kolektora itd. Chcę jeszcze przy okazji jak już rozebrany wymienić przewody hamulcowe na oplot, do tego jakieś bajery jak czarna szyba, może obrysówki w kierunkach - zobaczymy:smile:

50 minut temu, Michał napisał:

Nie do końca:smile: Jeden element chce tylko okleić, mam nadzieję że ogarnę. A rozebrany bo podmieniam plastiki z prawej strony po glebie, z którą go kupiłem -  w tym trzy muszą być pomalowane na biało;)

Do tego przegląd, regulacja zaworów, wymiana świec, filtrów, olejów, płynu chłodniczego, polerka kolektora itd. Chcę jeszcze przy okazji jak już rozebrany wymienić przewody hamulcowe na oplot, do tego jakieś bajery jak czarna szyba, może obrysówki w kierunkach - zobaczymy:smile:

Ja mam wsio porobione w CBR czekać na sezon tylko trza :decayed:

Tylko pług chcę okleić na czerwono, coś na wzór nowego malowania, które swoją drogą jest mega... nie pogardziłbym taką 750ką:kox:

31 minut temu, Michał napisał:

Tylko pług chcę okleić na czerwono, coś na wzór nowego malowania, które swoją drogą jest mega... nie pogardziłbym taką 750ką:kox:

No no robi robotę w uj :jerk:

Tez coś napisze

Mam teraz 5 koni:

Zx10r 07

cbr sc33 streetfighter na mono itd 

gsxr7/12

gsf 600 bandit 

i drz 400

Jebany całą stajnię ma :kox:

@ra.vi dawaj fotki:smile:

Oglądacie czasem Meddes'a? Niby wróg, ale zajebiste filmy robi:kox:

Ma nowego gixa 1000, zaraz po premierze ni chuja mi się nie podobał, ale im dłużej patrzę... 

Wallpaper4.jpg

beamer2.jpg

Ten nowy gix jest prze huj :kox:  na początku tak średnio, ale czym dłużej na niego patrzałem tym bardziej mi się podobał :kox: 

Mnie przeraza ze te wssystkie nowe sporty sa coraz mniejsze, najmniejsze jest chyba nowe Panigale

No litry teraz są wielkości sześćsetek, z jednej strony fajnie bo łatwiejsze w prowadzeniu, lżejsze itd, a z drugiej lipa jak ktoś ma +190cm :decayed: Wtedy wygląda jak na pitbike'u :grin:

Ale zarówno nowa CBR 1000, jak i gix są mega:kox: Nie licząc wydechów, bo te seryjne spełniające normy euro4 to ja pierdole... Jebani euro-debile, na tyle co w europie jeździ motocykli, biorąc pod uwagę że sezon trwa kilka miesięcy w roku, to zanieczyszczenia są ułamkiem procenta ogółu syfu w atmosferze. A normy spalin zabiły już sportowe 600cm - nóż się w kieszeni otwiera.

BTW takie prezenty to ja lubię :decayed::kox: otwieram airboxa, a tam poprzedni właściciel zafundował mi wkładkę K&N:kox:

dobrze, bo miałem kupić, a tak to tylko zestaw do czyszczenia

d726a921a8cc1.jpg