B5 event

Strefa jednośladów
1 1

443 posts in this topic

BTW jak ktoś ze śląska szuka szkoły to polecam:smile:

https://www.facebook.com/oskvmax/?fref=ts

Świetni ludzie i co najważniejsze z wielką pasją.

od 10min dwaj instruktorzy w akcji, sypio się iskry:kox:

Dobra, dawać Wasze top 3 moto marzeń:kox:

1. BMW R nineT w wersji cafe racer:jerk:

1e43c73e4b91aa23a3643ce5880e

2. Ducati 1199 Panigale R:jerk:

Ducati-wallpaper1.jpg

3. jeszcze nie obsadzone... :decayed:

:hi:

Sezon niebawem . Szykujecie maszyny ?

:hi: i ja sie chyba musze zapisac na prawko bo ostatnio odkurzylem starego Rometa dziadka i napalilem sie na jednoslad. Mi chodzi od zawsze po glowie jakis chopper a ostatnio zauroczylem sie Honda Super Magna 700 ;)

Mój skurwiel kupiony po małej przygodzie w Reichu, pierdoły do ogarnięcia przez zimę, powoli kompletuje graty ;)

600 z 2009 roku, fajne bajery to 3 zmienne mapy mocy przełączane z kierownicy, karbonowy ori Akrapovic - drze się jebany jak zły:kox: i jakieś tam gadżety jak klamki, złoty łańcuch, karbonowy błotnik, nakładka siedziska itd

20170709_101603.jpg~original

20170803_174641a.jpg~original

Matejus_93 and jozek726 like this

Tak tu wszedłem i przypomnialy sie stare czasy :decayed:
Michał gixer kozak :D mam nadzieje wrócić do moto w przeciagu dwoch lat, ale chce zapolowac na 750 k5-k6.
A tu moja zabawka z przed paru lat, bo juz 2 lata mija jak jej nie ma :D
MwFY4qF.jpg

Na stunty fajnie popatrzeć, ale jakoś nigdy mnie do tego nie ciągnęło;) Raczej pójdę w stronę poprawiania techniki, pozycji i płynności w zakrętach, w tym sezonie to już pewnie się nie uda, ale w przyszłym chcę na kolano i pozamykać gumy:kox: Jaram się tym co chłopaki robią na torach:kox:

Uzbrój się w cierpliwość przy poszukiwaniu 750ki, bo albo ulepy, albo cena pojebana - też szukałem i jak widziałem k4 za 14-16tys to ja pierdole...

Wyobrażam sobie, ceny są niekiedy bardzo dziwne...
Ale zanim w ogole zaczne sie rozgladać to przydałoby sie jakiekolwiek prawko na moto, bo mam zamiar pojezdzić równiez po ulicach, nie tak jak cbr gdzie kazdy wyjazd był ryzykiem :decayed:

Dzisiaj z grubsza odchamiony, łańcuch wyczyszczony, nasmarowany i naciągnięty, ale jakieś konkretne detailingi i polerki będą grane na przyszły sezon jak już poskładam i pomaluję plastiki z prawej strony:kox:

Wpadnie jeszcze czarna szyba i kilka czerwonych akcentów, ale i tak już lubię to jak wygląda:kox:

34d72bf99fb21.jpg

Matejus_93, wodz, Duds and 1 other like this

Kierownica widzę zmieniona;) Kumpel ma identyczną VFR tylko w serii, to mam bezpośrednie porównanie z gixem - różnica jest duża, bo i honda jest duża:decayed: Serio przejebana z niej krowa, ciężka i wysoka. Na trasy świetna, za to w mieście i przy manewrach się męczy, zarówno motocykl jak i kierowca - chociaż gix też miasta nie lubi.  Idzie spoko, ale trzeba uważać bo przy 7-8k włącza się v-tec i potrafi szarpnąć, wszystko spoko jeśli akurat nie jesteśmy w zakręcie.  Pozycja nie jest tak hardcorowa jak w sportach, ale typowy turystyk to też nie jest. Fajny dźwięk silnika bo to v-ka, na innym niż seryjny wydechu musi robić robotę. No i fajnie że ma wskazanie poziomu paliwa.

A... no i dobra opcja ABS czy tam C-abs, czy jak tam ten chuj się nazywa:decayed:

BTW

Widzieli co ten chłopak wyprawia? :kox:

Warto też zerknąć, bo to chyba najlepszy film z przejazdu TT, to nie są ludzie...:kox:

Michal dla mnie VFR to idealna opcja bo mam 195cm wzrostu, na male moto sie nie umieszczę,

Moment vki jest spoko :) dzwiek tez :)

Udzielam sie bardzo rzadko na forum, chociaz czytam je codziennie od czasu jak tylko powstalo (jestem z Wami od czasow B5B na a4 klubie). Moze w koncu zmobilizuje sie zeby zalozyc watek o swojej B5, a dzisiaj chcialbym sie pochwalic swoja motorynka.

Yamaha YZF R125 - od czagos trzeba zaczac, jak na pierwszy motor na dojazdy do pracy i na jazde po bulki do sklepu styka. Zawalidroga nie jestem, 140km/h pomyka a do tego z racji iz jest to 4T to jest bardzo oszczedny ~2.5l/100km, wiec do miasta ideolo :)

2a.jpg.b8064ec966428dd4088841dd6d95878e.

Bardzo spoko lakier na audi:thumbup::kox:

3 miechy temu była malowana, także błyszczy się jak psu jajca, w dodatku tutaj była świeżo nasmalcowana, miło, że ktoś docenił :thumbup:

20170916_181846_1_-_Kopia.jpg

Coby nie było offtopa to dorzucę jeszcze jedno zdjęcie skutera :P

20170810_193420_-_Kopia.jpg

Te nowe 125ki na pierwszy rzut oka wyglądają całkiem spoko, zdradza je opona z tyłu no i dźwięk po odpaleniu:decayed:

Plus taki że jak pójdziesz na prawko to będziesz ogarniał na starcie:thumbup:

No proszę jaki ciekawy temat :) a ja też mam taki plan żeby w przyszłym sezonie podszkolić swoje umiejętności , też jakaś szkoła , jakiś kurs i zejście na kolano, ogólnie chciał bym się nauczyć zapierdalania w zakrętach no ale to dopiero moje początki także mam nadzieję że pzyjdzie z czasem  :D 

uHILLT3.jpg

28 minut temu, Michał napisał:

Te nowe 125ki na pierwszy rzut oka wyglądają całkiem spoko, zdradza je opona z tyłu no i dźwięk po odpaleniu:decayed:

Plus taki że jak pójdziesz na prawko to będziesz ogarniał na starcie:thumbup:

No jak ktoś się nie zna to nawet nie będzie wiedział, że to taka mała pojemność bo wygląda w miarę poważnie. Problem z wydechem w jakimś stopniu rozwiązuje akcesoryjny wydech, właśnie zamierzam przez zimę wrzucić coś co będzie wydawało lepszy dźwięk. Chociażby taki jak ma Józek, bo te podróbki akrapa całkiem spoko brzmią, a jak się jeszcze wywali db killera to jest już całkiem głośnawo :P Zaleta jeszcze jest wtedy taka, że zaczyna strzelać z wydechu, bo w tej chwili jest to niestety dławione i słyszę to tylko jadąc na moto, a jak się stoi obok to już jest znacznie ciszej.

Właśnie kupiłem 125tke z myślą o tym, żeby się trochę podszkolić zanim pójdę robić prawko i kupię coś mocniejszego (najprawdopodobniej pójdę w Twoje ślady i wybiorę Gixa K8/K9). ;)

37 minut temu, Radekst napisał:

zamierzam przez zimę wrzucić coś co będzie wydawało lepszy dźwięk. Chociażby taki jak ma Józek, bo te podróbki akrapa całkiem spoko brzmią

:decayed::decayed::decayed: To teraz pocisnąłeś Jozka:kox:

On ma ori akrapa za ciężki hajs:decayed: Inna sprawa że trochę za długi ten komin do gixa moim skromnym zdaniem;)

Pardon my friend, ludzaco przypominal mi chinczyka :decayed:

Wybacz Jozek :doh::P

jozek726 likes this

22 godzin temu, Michał napisał:

:decayed::decayed::decayed: To teraz pocisnąłeś Jozka:kox:

On ma ori akrapa za ciężki hajs:decayed: Inna sprawa że trochę za długi ten komin do gixa moim skromnym zdaniem;)

ja mam plan tego sprzedać i kupić krótkiego :kox: ale też akrapa ;) 

Polecam:wink: Zajebiście strzela przy odpuszczeniu gazu z wysokich obrotów, a jak kiedyś w przyszłości ogarnę power-comandera, to wystroję tak żeby pluł ogniem:kox::kox:

power-comandera  też fajna sprawa :) modzenie moto też wciąga :D