Wszystko o air ride.
0

183 posts in this topic

mam głupie pytanie chyba. jak to jest. jak bede miał mały zbiornik powiedzmy 10L, to ktos pisał, że to daje rade napompować przód na jakies 5bar (czy tam 6) i tył do jakichś 3b. no spoko, ale czy to jest wszystko w temacie? czy np. mozna napompowac zbiornik na nowo i dopomować tył do jakikchś wyzszych ciśnien? 

Mysle sobie nad jakimś małym zestawem (żeby pochować jakoś gdzieś żeby nic nie było widać), który będzie się dobrze prowadził ale moze być powolny.

No proste ze tak... Od tego masz kompresor

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

No proste ze tak... Od tego masz kompresor

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

dzięki! mówię niby głupie pytanie ale mało który projekt ma małą butlę..

no dobra a o co chodzi w tym zestawie do szybkiej jazdy co niby jest taki drogi? co tam jest inaczej/więcej w porównaniu do mapetowego schematu kitu na dwie osie niezależne bieda edyszyn?

Nie wiem o jakim zestawie mówisz :) Aczkolwiek przy zestawie do zapierdalania napewno duża role odgrywa twardosc amortyzatórów, grubość lagi, kazde koło z osobna, dobijanie a raczej jego brak,

To chyba najlepiej air robic na zoltym koni skrecic go na max twardo przed zlozeniem I jest beton

Zalezy, mozna dać gwint to utwardzenia itp :) Chociaz ja po przesiadce na gwint z powietrza, nie wróciłbym do tego :P moze kiedys PLS zrobie, ale pełnego aira juz nie chce :)

Zalezy, mozna dać gwint to utwardzenia itp :) Chociaz ja po przesiadce na gwint z powietrza, nie wróciłbym do tego moze kiedys PLS zrobie, ale pełnego aira juz nie chce :)

czemu tak? dla mnie air ma tylko robić za obniżenie i podwyższenie fury żeby było na zlot i jako daily.

Zrobisz gowno po taniosci to takie odczucia beda ;)

przemciotorun likes this

0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.