B5 event

Wszystko o air ride.
0

183 posts in this topic

takie pytanie, czy da sie jakoś to poskładać, żeby nie było w samochodzie widać tego wszystkiego? chodzi mi o butlę i inne "duze" elementy. niby jest avant, ale nie podoba mi sie zagracanie bagażnika modami, zeby nie moc z niego korzystać..

napewno mozna, chyba najwiekszym problemem jest butla, ale mozna wrzucic mniejsza na 10l albo 2x5l

normalnie, pewnie by się kombinowalo z miejscem na koło zapasowe ale mam lpg :-D

moze te 5tki by weszly w miejsce zmieniarki z tylu?

zajebisty pomysł :D dzieki!

chcesz? 40zl +16 kurier

5,15l :)

DSC_0368_zpsoe1au6xu.jpg

tak siadłą ta od tuarega, no praktycznie jak by była z tego :decayed:

IMAG1420_zpsataxfb1u.jpg

a na ile starczy te 5l?

4 godziny temu, Kowi87 napisał:

a na ile starczy te 5l?

dupy nie urywa :0 mam 10l i 6barow, starcza mi to na napompowanie przodu do 4barow i tylu do 2-2,5 o ile zaczne pompowac od przodu

a ktoś macał te butle z alroada? ja myślę dwie takie gdzieś wmontować tylko Kowi i ja mamy kombiaki, podobnie to siada wtedy? Może pod fotele z tyłu?

swoją drogą da sie zrobić, tak, żeby przy jeździe na autostradzie/mieście bez leżących było względnie nisko (wyżej niż ma teraz Kowi :P) a w razie potrzeby żeby było wyżej niż jest seryjne nie 1be zawieszenie? czasem mi się zdarza jechać przez jakieś wertepy i te 5 minut kozy totalnej z dużymi pozytywami nie zabiła myślę..

moze by ktos cos potrzebowal? bo zostalo mi....

DSC_0297_zps3wfrg3kt.jpg

te zbiorniki jakie ciśnienie muszą wytrzymać?

na tych alu jest chyba max 15 czy 16barow, na stalowych cos mi sie wydaje ze cisnienie pracy jest ok 12bar ale nie pamietam jaki jest max

Odkopuję :) Jaki zestaw do czterołapa?

chyba nie chcesz do eski zapodac powietrza.. Pasuje jak swini siodlo tylko static do fur ktore maja zawijac asfalt

Wojtsen pakował do swojej A4 nowy zestaw i z tego co pamiętam pisał, że w końcu jest zadowolony z automatycznego działania na zakrętach ale dla mnie to już czarna magia i nie chcę nawet wiedzieć ile ten zestaw kosztuje :grin: No a do auta, gdzie mocy nie brakuje to byle gówna bym nie wciskał.. Na mapetowe zestawy sporo ludzi narzekało widziałem, więc osobiście nie chciałbym wydać kilka tysięcy i wkurwiać się, że tu coś się zjebało, tam coś, tu nie pompuje.. Za to air jest zajebistą sprawą jeśli chodzi o pompowanie kół :decayed:

Da sie zrobić zestaw do zapierdalacza, ale troche portfel moze zaboleć (zalezy kto jaki ma) : P
Chociaż ja przy s4 zostałbym przy gwincie, nawet nie dawał jakiś kątów, zeby to sie trzymało drogi, szerokie koło, jakiś naciąg, skręcić na gwincie tak, zeby sie ładnie pasowalo, i bajka.

zostaje przy gwincie :) Naczytałem się i się wyleczyłem :)

zostaje przy gwincie :) Naczytałem się i się wyleczyłem :)

Bardzo dobrze 2.7 ma zapierdalac

O 10.12.2016 at 18:14, uszol napisał:

chyba nie chcesz do eski zapodac powietrza.. Pasuje jak swini siodlo tylko static do fur ktore maja zawijac asfalt

jeżeli układ jest na 4 zaworach, z czujnikami przechyłu to mega się prowadzi, kiedys se taki układ zrobie:naughty:

Pewnie kosztuje dwa razy tyle co nowy kw :-D

jak masz gwint to nic wiecej nie potrzebujesz, ale zestaw dupy nie bedzie urywal jak wiecej jezdzisz, na zime tez slabo sie nada ze wzgledu na brak odwadniacza ale to nie jest duzy koszt

byl by ktos chetny na tyl do oski przedlifta:

amortyzatory gwintowane ta technix

poduszki rubena 3/130

okucia robione przez mapeta

Przemek auto robi max 5k rocznie a w zimie nie jeździ wiec ogarnelo by to mowisz :eusathink:

dobry amortyzator wiecej luftu w poduchy i ponoc da rade jezdzic :)

0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.