B5 event

Wszystko o air ride.
0

183 posts in this topic

Pany jakiś pomysł na manometry w polifcie?

Przyciski sterowania chciałbym zaadopotować z sterowania szyb i umieścić w tej płytkiej wnęce koło lewarka

http://www.audi-sport.net/xf/threads/my-s4-now-finally-on-airride.79150/

http://www.airsociety.net/forums/showthread.php/1083-Some-B5-love!!-2000-Audi-S4-Prototype-build-up

kuzwa troche zalatany bylem, jutro pstrykne Ci fotke jak te z bmw wygladaja, co prawda zmienialem podswietlenie na czerwone bo bylo pomaranczowe :/

Kompresor juz do mnie jedzie, przyciski z E36 również, teraz mógby ktos sie rozpisac co dalej :D

Auto ma byc sterowane na dwie osie, co musze jeszcze kupić? zawory, jakie? i dlaczego te a nie inne? Butle chciałbym ogarnać miedzią, teraz pytanie dokad ta miedź ma sięgać?

jezeli butla i caly osprzet ma byc na wierzchu to daj miedz wszedzie gdzie widac, ogolnie kompresor - butla, butla - zawory, a potem juz od zaworow poliuretan czy poliamid czy tam tekalan, pomysl tez o zakuciu wezy hydraulicznych i zalozeniu przy kazdym kole ok 50-60cm, jeszcze  cisnieniowka, jakis odwadniacz by sie przydal jak bedziesz smigal caly rok, niewiem jaki kompresor zamowiles i czy bedzie zawor zwrotny, przy wiekszych cisnieniach ponoc viairy lubia puszczac powietrze,  chociaz ja u siebie na 380 przy 6barach nie zauwazylem duzej roznicy z i bez...

kompresor viair 444, te schematy co mapet udostepnia to są dokładne czy pomijają detale?

schemat_2-zawory_metal_s.jpg

jest wsio

Czyli musze kupić:

- 6szt trójników, jakie najlepiej? Na co zwrócić uwage?

- 3szt manomentrów

- 2 zawory, jakies parametry?

- odwadniacz?

- przekaźnik jakis?

szybkozlaczki metalowe albo skrecane

zawory 3/5 i w tedy na jaki gwint maja byc ja mam 1/4

odwadniacz wez jakis lepszy zeby jednak lapal ta wode co bedzie szla ze sprezarki

przekaznik potrzebujesz tylko do sprezarki chyba 40A, ale moze bedzie w zestawie, kable tez powinny byc dosc grube i puszczone bezposrednio z aku lib z listwy

jakie przekroje wezy bedziesz dawal?

zlczek bedziesz potrzebowal wiecej

2016-04-12%2015.42.08_zpstemcqejv.jpg

Pierwsze graty zjechały

co do tematu manometrów, jakie są najmniejsze średnice tego? orientujecie się?
bo tak sobie kminie czy by się z tym tematem nie zmieścić w podsufitce w miejsce ambientu  

troche nie wygodnie tam będzie, srednice są 30mm najmniejsze, aliexprss przegladam, dobre fanty mają. Ja mysle by wyciąć dziury w dekorze lewarka biegów, ale też by musiały być małe te manoemtry, nie moge nic znaleźć jak to w polifcie rozwiazują. Popielinczki niechce kasować

znajomy w krawacie ma dane w tym plastiku pod popielniczka i jest spoko, ale ja w tym miejscu telefon zawsze trzymam i wolał bym tej dziury nie tracić, znowu ciągnąć po słupku kabelki w podsufitke też trochę rzeź:kwasny: 

oprocz tego ze manometr musial by byc maly to jeszcze plytki, chyba zeby sprobowac znalesc jakis zegar z wyjsciem z boku?

mialem juz szybciej wrzucac bo ktos chcial ale jakos nigdy czasu nie bylo

DSC_0308_zpsmeefu5mu.jpg

DSC_0309_zpsrkgziirj.jpg

ooo dziękować, jeszcze jak mozesz wrzuc fotki podłączenia zaworów, jak to ma wyglądać.

2016-04-13%2009.34.00_zpsxnpum2mt.jpg

wsumie jak bym kupił dwie zapalniczki to byłyby dobre na zrobienie panelu pod te przyciski

od czego te przyciski wyczarowałeś? w sumie to siądą jak by z tego były ;)

E36 :D

https://www.youtube.com/watch?v=7hNvKt4b240

ktos wie moze co to za panel sterowania z cyfrowym manometrem? Takie cos by mi rozwiazało problem

Dobra juz wiem

https://www.airliftperformance.com/product-lines/autopilot-v2/

Kowi a moze tak by wpasowac w konsole ;)

87d1f1db7962a0420c5a16f8d8edc416.jpg

nawet wyglada jak viair.... ciekawe jak z wytrzymaloscia, z tym ze 2lata gwarancji, niechce mi sie sprawdzac ale chyba np. mapet daje rok na viaira....

Aby sie nie okazało że to ten sam produkt z wykupioną licencją... bo wyglada jak kopia 1:1

W polifcie naprawde nie ma za dużo miejsca, zeby upchnąć manometry, przyciski :) W przedlifcie jest ten mały schowek, w który idealnie wchodza dwa manometry 40mm

0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.