Takie tam czerwone :)
6 6

210 posts in this topic

sezon idzie.......

sie tnie.. :0

DSC_0025_zpsscwfzdzj.jpg

nadkola wewnętrzne w drzwiach wycinasz?

:grin:

przemciotorun likes this

taki mały?

37 minut temu, Linarr napisał:

taki mały?

do 160 czy tam 170km wystarczy, wpadło chyba przerobione turbo gt1549v? czy sie myle

turbo narazie nie ruszane, z tym ze nie wiem czy jest sens gt15 wrzucac troche sie o tym naczytalem i ogolnie zmiana t15 na gt15 az tak bardzo dupy nie urywa ale nie wiem zobaczymy :)

kuzwa wczoraj tesciu oswiecilmnie ze nie ma tiga w robocie....

no to zostaje Ci VNT

przemciotorun likes this

Weź no zrób porządek ze zdjeciami

yebane fotowiadro rozyebalo wszystko, na co to najlepiej i najszybciej przerzucic?

57 minut temu, przemciotorun napisał:

yebane fotowiadro rozyebalo wszystko, na co to najlepiej i najszybciej przerzucic?

postimage, też jest funkcja konta i mozna segregacje sobie zrobić, albo zakładasz FB profil i z tamtąd linkujesz, z dysku google chyba nie da sie linkować zdjeć, ewentulanie google picassa, ale tez nie jestem pewien co do linkowania fotek

dobra ogarnalem jakies fotki w pierwszysm poscie :)

lezal chyba od maja.... DSC_0156.jpg

DSC_0158.jpg

DSC_0160.jpg

mam tylko nadzieje ze wszystko jest szczelne bo jak przyjdzie mi zdjac zderzak to sie chyba potne.... ponad 2h walczylem zeby 4 sruby wkrecic....

szafa likes this

Nie łatwiej było po prostu sprawdzić czy szczelny niż potem targać w najgorszym wypadku? :tongue4:

Ja niedawno zakladalem 180 do liftowego zderzaka na rurach 57... jakbym wiedzial ze tyle ciecia zderzaka too bymm sie zastanowil dwaa razy :grin: ale udalo sie zamontowac wszystko tylko stracilem ucho do holowania :facepalm: mam nadzieje ze w lecie bedzie opor caly czas :naughty:

Pany temat na wczoraj, zaczyna mi corazmocniej wyc wspomaganie i jak troche pojezdze to chodzi ciezej, bylemu mechanika i mowi ze lepiej poszukac innej, i teraz pytanie? regenerowac swoja? szukac innej? szukac od 2,5? ma ktos moze cos na sprzedanie?

2 godziny temu, przemciotorun napisał:

Pany temat na wczoraj, zaczyna mi corazmocniej wyc wspomaganie i jak troche pojezdze to chodzi ciezej, bylemu mechanika i mowi ze lepiej poszukac innej, i teraz pytanie? regenerowac swoja? szukac innej? szukac od 2,5? ma ktos moze cos na sprzedanie?

Pisałem ostatnio też to do Linar-a, też jakiś czas temu zaczęło mi wyć wspomaganie, zmieniłem na ori płyn z salonu skody i cisza a także trochę lżej śmiga kiera, także może najpierw od tego zacznij, a koszt niewielki i wymiana chwilę:smile:. Chyba, że chcesz to mam używkę na sprzedaż za flaszkę, a regenerację szafa tez ogarniał jakiś czas temu u siebie

a jaki on ma kolor? bo podobno jak był czerwonym zalany to nie można wracać na zielony?

Ja regenerowalem u siebie koszt na gotowo z plukaniem mnie wyszedl plus minus 600zl

33 minut temu, Linarr napisał:

a jaki on ma kolor? bo podobno jak był czerwonym zalany to nie można wracać na zielony?

ori jest zielony, u mnie był czerwony albo bursztynowy, uj sam wie w sumie tak wyglądał. Zmieniłem tak jak pisze ori zielony G004000M2, jest cisza oby jak najdłużej:smile:. Koszt 50pln bo sam wymieniałem i godzina czasu potrzebna

plyn byl zmieniany 3,5roku temu jak regenerowalem magiel, jutro sprawdze co tam jest zalane i najwyzej zaczne od zmiany... ciezko go zmienic?

56 minut temu, przemciotorun napisał:

plyn byl zmieniany 3,5roku temu jak regenerowalem magiel, jutro sprawdze co tam jest zalane i najwyzej zaczne od zmiany... ciezko go zmienic?

Ciezko nie jest ale przydaje sie druga para rak

Podjade do aso po plyn i podmienie bo koszt duzy niejest a moze pomoze

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

wszystkie kratki i gril odmalowane na nowo na czarny mat, bo juz troche zmeczone byly... jak by przestalo padac to moze bym dupe ruszyl to poskaldac :0

wszystkie kratki i gril odmalowane na nowo na czarny mat, bo juz troche zmeczone byly... jak by przestalo padac to moze bym dupe ruszyl to poskaldac :0

Szukaj tez z 1.9, slyszalem ze przy mocniejszej magiel dostake po dupie ale niech sie ktos jeszcze wypowie.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

wiec tak.... plyn wspomagania u mnie byl koloru bagnowego :)

DSC_0196.jpg

wpadlo tez pare innych gratow ktore jako ze znalazlasie chwila udalo sie wymienic

DSC_0197.jpg

i wlasnie przed chwila przyszla paka ktora yebie strasznie ropa :)