Takie tam czerwone :)
7 7

220 posts in this topic

Przemek, ostatnio wrzucaĹeĹ fotki jak masz zakopcony tylny wydech. SprawdzaĹeĹ moĹźe czujnik temperatury pĹynu? U mnie wczoraj wyszĹo Ĺźe jest padniÄty i pokazywaĹ zmiennie 18C/40C/50C. On jest podwĂłjny i najlepsze Ĺźe na liczniku byĹo ok.

mi sie wydaje ze u mnie problemem jest to ze wydech jest za mocno schowany, ale w sumie dawno kompa nie podlanczalem to w olnej chwili przejrze logi i obejrze dolot

Przemek, ostatnio wrzucaĹeĹ fotki jak masz zakopcony tylny wydech. SprawdzaĹeĹ moĹźe czujnik temperatury pĹynu? U mnie wczoraj wyszĹo Ĺźe jest padniÄty i pokazywaĹ zmiennie 18C/40C/50C. On jest podwĂłjny i najlepsze Ĺźe na liczniku byĹo ok.

Jak podwĂłjny?  Jest g62 plynu i g62  paliwa

podwĂłjny w sensie g2/g62 - jeden ten sam czujnik daje temp pĹynu do ecu i do wskazĂłwki na liczniku  :smile:

podwĂłjny w sensie g2/g62 - jeden ten sam czujnik daje temp pĹynu do ecu i do wskazĂłwki na liczniku  :smile:

O teĹź to.

JesĹi chodzi o czujnik temperatury paliwa, jest to odzielny czujnik zamontowany w nastawniku pompy wtryskowej, jest to ustrojstwo o wymiarach 1x1cm przykrÄcone na 2 Ĺrubki

JesĹi chodzi o czujnik temperatury paliwa, jest to odzielny czujnik zamontowany w nastawniku pompy wtryskowej, jest to ustrojstwo o wymiarach 1x1cm przykrÄcone na 2 Ĺrubki

Nie, o temp wody.

takie cos ostatnio ostatnio wpadlo do auta...

DSC_0095_zps9iaqwqkh.jpg

z tym ze niestety zbiornik wyrownawczy nie podszedl..... ma moze ktos na sprzedanie nowy zbiornik wyrownawczy najlepiej ori.... do przedlifta bo te wszystkie torprany i srany co sa na miejscu w ic gordonie czy arpolu sa na inny korek.... i zbiornik 60zl a korek prawie 40..... poyebalo ich chyba..... oczywiscie aso ma problem z przesylkami czesci i mozna nawet czekac miesiac..... podesle mi moze ktos nr zbiorniczka jaki powinien byc u mnie bo w aso mi chyba inny podali.... a nie mam dostepu do auta zeby zerknac na zbiorniku....

DSC_0095_zps9iaqwqkh.jpg

z tym ze niestety zbiornik wyrownawczy nie podszedl..... ma moze ktos na sprzedanie nowy zbiornik wyrownawczy najlepiej ori.... do przedlifta bo te wszystkie torprany i srany co sa na miejscu w ic gordonie czy arpolu sa na inny korek.... i zbiornik 60zl a korek prawie 40..... poyebalo ich chyba..... oczywiscie aso ma problem z przesylkami czesci i mozna nawet czekac miesiac..... podesle mi moze ktos nr zbiorniczka jaki powinien byc u mnie bo w aso mi chyba inny podali.... a nie mam dostepu do auta zeby zerknac na zbiorniku....

a gdzie jest zbiorniczek na tigera? :co:

DSC_0095_zps9iaqwqkh.jpg

Witam. Musieli Ci coĹ Ĺşle dobraÄ ten zbiorniczek. Jak chyba w tamtym roku kupowaĹem i zapĹaciĹem coĹ ok. 50 zeta za podrĂłbkÄ. Korek pasowaĹ z ori. Jedyna róşnica to krĂłÄce do podĹÄczenia wÄĹźykĂłw sÄ tylko plastikowe a nie tak jak w ori, Ĺźe majÄ zatopione rurki. Ale daje radÄ, waĹźne Ĺźe czysti i przejrzysty. :smile:

to ze czysty i przejrzysty to raz a dwa ze sam czujnik u mnie lata po calym zbiorniczku, chyba rozpadl sie w drobny mak....

ciulowa pogoda dzis a w garazu malo miejsca ale cos udalo sie podocinac i porzeĹşbiÄ.....

DSC_0158_zpsffwma2j9.jpg

DSC_0159_zpsr0zdmw8p.jpg

DSC_0161_zpsybbg997k.jpg

DSC_0163_zps5vwwq1dm.jpg

O proszÄ, Ĺadnie ;-)

W tym momencie moge napisac Ĺźe auto wyglada naprawde przekonujÄco. I Powtorze pewnÄ prawdÄ , brakuje z przodu Ĺadnie spasowanego zderzaka s4 np z blenda pod rejestracje. Felgi Ĺadnie lezÄ i fajnie ze tyl wystaje a przod siedzi w srodku !

Taka maĹa zachÄta , Auto z okolic Warszawy

4RDgV9.jpg

W tym momencie moge napisac Ĺźe auto wyglada naprawde przekonujÄco. I Powtorze pewnÄ prawdÄ , brakuje z przodu Ĺadnie spasowanego zderzaka s4 np z blenda pod rejestracje. Felgi Ĺadnie lezÄ i fajnie ze tyl wystaje a przod siedzi w srodku !

Taka maĹa zachÄta , Auto z okolic Warszawy

4RDgV9.jpg

Teraz ta czerwona smiga u mnie po miescie ;)

Jakos nie jara mnie ten eskowy zderzak z przodu...

WysĹane z mojego C6903 przy uĹźyciu Tapatalka

Kowi ty pewnie jestes w temacie co jeszcze grzebac zeby tak do 130 dociagnac? oczywiscie pomijajac program bardziej chodzi mi od strony mechanicznej

Kowi ty pewnie jestes w temacie co jeszcze grzebac zeby tak do 130 dociagnac? oczywiscie pomijajac program bardziej chodzi mi od strony mechanicznej

1Z z wtryskami 216 powinien zĹapac okolice 130km po samym programie, tak wiec co do mechaniki zbytnio nie ma co robiÄ, mzoÄsz ewentualnie pomyslec o wiÄkszym turbo bez zmiennej geometrii. Pompe podnienic na ta ze 110ki

jakie turbo podejdzie bez wiekszych przerobek bez zmiennej geometri?

WszÄdzie piszÄ o jakimĹ T15 do 1Z montujÄ, ale niewiem z ktĂłrego to auta jest. Na a4k jest wykres golfa 1Z z T15 + 216 + 11  + HDK248 = ~150km

GolfDyno20150505.jpg

Post dodany: [time]1449405844[/time]

tak wiec bez 11ki to pewno z 140km bÄdzie mozĹiwe do ugrania, goĹÄ od tego golfa przeskoczyĹ na zmienna geometrie

czytalem troche troche o tym t15 na a80 niewiem czy to czasem nie jest z xantii, musze f16 zapytac bo on chyba niedawno takie sprzedawal.... o ile jeszcze wchodzi na a4k po tym jak sprzedal auto

Mozesz pokombinowaÄ przy pompie zawsze :wink:

DSC_0222_zpsq1gwleob.jpg

musze jeszcze rant wykladziny przeszyc i bedzie oki :)