Takie tam czerwone :)
7 7

220 posts in this topic

No to koĹo pasuje jak ulaĹ  :jerk:

dzieki wielki fajnie bylo, chociaz stojac ponad pol godziny zeby wjechac myslalem ze nic z tego nie bedzie

Taki urok tego zlotu z miejscem teĹź nie byĹo za specjalnie, frekwencja chyba zaskoczyĹa organizatorĂłw. OgĂłlnie za duĹźo nie pogadaliĹmy ale na nastÄpnym zĹocie siÄ nadrobi

Przemek jakimi nitonakrÄtkami mocowaĹeĹ tÄ osĹonÄ ?

to taka sama nitonakretka jaka uzylem do el. fotela, na srube 8 a z zewnatzr ma 10 czy 11mm, kupowalem u siebie w zelazniaku po ok 1zl sztuka

Oki, dziÄki, zerkne moĹźe w Castoramie. Te boki sam dorabiales?

Naciapane z bagaĹźnika...

tak boki sam dorabialem

A wymiary masz tych boczkow moĹźe :-) ?

nie mam, ogĂłlnie docinaĹem, klepaĹem nitowaĹem az weszĹo :)

nie mam, ogĂłlnie docinaĹem, klepaĹem nitowaĹem az weszĹo :)

Nie robiĹeĹ Ĺźadnych naciÄÄ w tej osĹonie? nie bedzie siÄ grzaĹ motor w upalne dni? i masz moĹźe foto jak ogarnÄĹeĹ plastikowe nadkola z przodu po poszerzeniu, bo mam nĂłwki i kminie jak temat ugryĹşÄ bo brakuje okoĹo 2cm :kwasny:

ale jak sie ma nawet ta plastikowa osplone od dolu to i tak nie ma duzo lepszego chlodzenia, ja nic nie robilem zadnych otworow, jak bedzie sie cos dzialo to zdejme boki, poza tym teraz jezdzilem jak bylo dosc cieplo i nic sie nie dzialo, co do nadkoli to wyciolem rant i dolozylem pasek ktory wyciolem z jakis starych tylnych nadkoli, potem znitowalem to do kupy i pokleilem plastikiem

GrzaĹ to chyba nie

dobrze ze w niedziele bylem w nowym stawie bo bez tej wycieczki od 09.05.14 do dzisiaj przejechalem niecale 2tys km :) a tak 2,3tys  :D

To faktycznie ten diesel siÄ opĹaca jak nic ;-)))

dobrze ze w niedziele bylem w nowym stawie bo bez tej wycieczki od 09.05.14 do dzisiaj przejechalem niecale 2tys km :) a tak 2,3tys  :D

No to grubo,  widzÄ Ĺźe przebiegi trzaskasz takie jak ja :decayed: 

Przemo doszĹy mnie sĹuchy Ĺźe kombinujesz zestaw na tyĹ wiÄkszy. Z czego to robisz ?

piasty z c4 a jarzma i zaciski z s8 d2, to juz mam jeszcze tylko dobrac tarcze  i niewiem czy nie wezme chybae z bodajĹźe t5 280 chyba ze poprostu z s8 + dystans, ale ogolnie nie mam narazie czasu na to moze pod koniec maja to ogarne

A nie kombinowales aby wsadziÄ coĹ blisko 300 albo wiÄcej? Jakie rozstawy majÄ piasty i te jarzma z s8?

A osĹony tarcz zostawiasz ori?

Przemo, Ty tyĹ teĹź poszerzles? 

tak ale mam wyrzezbione zagiecie tak jak w ori moze bardziej pochylone

tak ale mam wyrzezbione zagiecie tak jak w ori moze bardziej pochylone

A masz jakieĹ fotki z rezania?  Bo ja mam pĂłki co u siebie rolke zrobionÄ,  i jest tak Ĺźe ten Rant co byĹ pionowo, mam teraz po skosie,  ale przymierzam siÄ do czegoĹ grubszego tak Ĺźeby przykryÄ oponÄ w takim setupie jak mam teraz   

nie fotek nie mam tylko jakies jak blotniki byly wypchniete, ale ogolnie pitol to i zrob tak jak piszesz, dobry blacharz i fajnie Ci to dorobi, sam tyoche zaluje ze bawilem sie w rolke.....

nie fotek nie mam tylko jakies jak blotniki byly wypchniete, ale ogolnie pitol to i zrob tak jak piszesz, dobry blacharz i fajnie Ci to dorobi, sam tyoche zaluje ze bawilem sie w rolke.....

no tak, wĹaĹnie myĹlÄ Ĺźe zrobiÄ na grubo tak jak przĂłd :wink:, jutro dzwoniÄ do goĹcia, klepaÄ termin i dziaĹamy :wink:, przĂłd wyszedĹ mu spoko, takĹźe tyĹ teĹź powinien wyjĹÄ spoko :wink:

Post dodany: [time]1430853556[/time]

Bede chciaĹ coĹ w tym stylu ogarnÄÄ :wink:

2_1.jpg

no dokladnie tylko n ie az tak mocno  :) tak jak na tym foto przod to ja bym chcial z tylu

no dokladnie tylko n ie az tak mocno  :) tak jak na tym foto przod to ja bym chcial z tylu

no wĹÄsnie Ĺźeby to byĹo bardziej obĹe niĹź tak po skosie ĹciÄte :wink:

wpadla mala paczka....

7e1092d0c1dab24846d2b07f454250e1ee6bba652eb091c8b6b911dc22730ad6_zpsugae3qul.jpg