B5 event

1.8T jak wyrzucić z softu pompe SAI? i drugą sonde lambda?
2 2

4 posts in this topic

Witam, jak w temacie, pompę SAI mam zajechaną i nawet już ktoś ją rozłączył wcześniej bo węże nieszczelne - jak to wyrzucić z softu bo 14 błędów sypie?
sonde za katem można wyrzucić? czy to dopiero jak wywalę kata i dam DP?
czy te czynności mogę sam zrobić? posiadam Vag'a 311 i  Vag k+can commander 1.4
1.8T ANB 99r.

z uwagi na to, że pytasz, to nie zrobisz tego sam. chyba ze jesteś programistą, ale wtedy i tak brakuje ci jednego kabla typu mpps albo galetto. 

zczytuje sie wsad komputera, wrzuca się w program typu winols albo inny "tego typu", znajduje sie odpowiedni adres w hexach, zmienia sie pare rzeczy. potem wgrywa w komputer liczac że nic sie nei zjebało i nie usmażymy kompa. do tego trzeba checksum ogarnąć dla 'nowego' pliku z wsadem.\

powyższe działa tylko na nowszych kompach typu ME7.5. stare me3.8 itp nie da rady w ten sposob.

Marcin Gugu33 likes this

z uwagi na to, że pytasz, to nie zrobisz tego sam. chyba ze jesteś programistą, ale wtedy i tak brakuje ci jednego kabla typu mpps albo galetto. 

zczytuje sie wsad komputera, wrzuca się w program typu winols albo inny "tego typu", znajduje sie odpowiedni adres w hexach, zmienia sie pare rzeczy. potem wgrywa w komputer liczac że nic sie nei zjebało i nie usmażymy kompa. do tego trzeba checksum ogarnąć dla 'nowego' pliku z wsadem.\

powyższe działa tylko na nowszych kompach typu ME7.5. stare me3.8 itp nie da rady w ten sposob.

No to jednak jestem zielony, ktoś z Trójmiasta ogarnia?

Tapatalk

18 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

ktoś z Trójmiasta ogarnia?

Tune-up.

Marcin Gugu33 likes this

2 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.