B5 event

SWAP 1.8 ADR na 1.8T
1 1

7 posts in this topic

Panowie. 

Chciałbym zrobić swapa do mojego przedlifta.  Chcę to zrobić sam, więc do gry wchodzi silnik z jak najmniejszą elektryką. Słyszałem, że AEB jest pod tym względem najlepsze.  

Co dokładnie będzie mi potrzebne? 

Uda się złożyć to ze skrzynią 6 biegową czy ciężko? 

Co muszę mieć na uwadze, robiąc taki swap? 

Pozdro

nie wiem jak aeb ale do mojego awt skrzynia 6b dqt nie pasuje ze wzgledu na koniecznosc innych łap skrzyni, reszta pasuje.

ja bym sugerował wrzucic zwykłą 5 bieg skrzynie jakaś długą, chyba ze ma byc szybkie auto.

co do swapu to moim zdaniem bez sensu z kilku powodów: 96 rok, inwalida, aeb stara konstrukcja. o ile aeb lepiej sie wpisuje w przedlifta o tyle zabawy pewnie bedzie w uj. jak twój furacz jest warty do 5k to olej to serio. nawet jak bys kupił wszystko okazjonalnie to i tak bedziesz miec starego kondona z ujowym silnikiem na ujowej elektryce

mophk dobrze gada. Twoje auto warte z 5k, a w sam swap będziesz musiał zainwestować drugie tyle i już mija się to z celem.. Ośka da radę, ale jeśli nie planujesz żadnych modów, jednak za chwile się okaże, że chcesz dalej dłubać i co Ci da 250km w fwd skoro nie będzie trakcji. Tak więc zamiast wrzucać w swap, lepiej opierdol swojego dziadka i dołóż do gotowego polifta z 1.8t w q. 

mophk dobrze gada. Twoje auto warte z 5k, a w sam swap będziesz musiał zainwestować drugie tyle i już mija się to z celem.. Ośka da radę, ale jeśli nie planujesz żadnych modów, jednak za chwile się okaże, że chcesz dalej dłubać i co Ci da 250km w fwd skoro nie będzie trakcji. Tak więc zamiast wrzucać w swap, lepiej opierdol swojego dziadka i dołóż do gotowego polifta z 1.8t w q. 

Macie rację w tym że za dużo zachodu ale.. znajdź polifta 1.8t q w normalnym stanie.

Tapatalk

3 godziny temu, Marcin Gugu33 napisał:

Macie rację w tym że za dużo zachodu ale.. znajdź polifta 1.8t q w normalnym stanie.

Tapatalk

Są ale ceny są wyższe za zadbane egzemplarze, to normalne.  Ktoś wystawi za 17 czy 18 to są hejty że drogo ale jest.. To nie takie proste, ale sam swap to też nie takie hop siup jeśli nie masz pewnego dawcy i można tak samo wtopić

O 3.01.2018 at 11:28, Marcin Gugu33 napisał:

Tapatalk

znajdz mi allroada c5 2001+ rok z 2.7 za moje i mozemy robić deala. ja swoje wystawiam za około 17k ;) 

To chyba odpuszczam temat jak tak :) 
Dzięki wszystkim za odpowiedź :D 

1 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.