Fejk rs4 tdi by szafa
1 1

519 posts in this topic

Dużo daje taka rozpórka? W sensie to zabezpieczenie dla budy, czy czuć konkretniejsze róznice w prowadzeniu auta przy komplecie rozpórek przód/tył?

daje, nawet na 1ba czuć różnicę w zakrętach 

jak coś to mam jedną na sell 

rozpórka z c5, w b5 nie było oryginalnej przykręcanej do kielicha

swoją drogą niezły szpec że nawet poprzeczkę alu pomalował :grin:

Masz skróconą już? 😊 może byłbym zainteresowany ale napisz price na pw

Dużo daje taka rozpórka? W sensie to zabezpieczenie dla budy, czy czuć konkretniejsze róznice w prowadzeniu auta przy komplecie rozpórek przód/tył?

daje, nawet na 1ba czuć różnicę w zakrętach :thumbup:

jak coś to mam jedną na sell 

rozpórka z c5, w b5 nie było oryginalnej przykręcanej do kielicha

swoją drogą niezły szpec że nawet poprzeczkę alu pomalował :grin:

Wyprowadzę Cię z błędu były 2 rozporki Alu i stal. Także nie koniecznie :)

wiem że poprzeczki były dwie, ale stal była wąska, a ta jest zwężona, czyli alu lub dorabiana ;)

Dziś auto idzie wreszcie na wywalenie kata i egr-a oraz wymianę oleju, ale żeby nie było tak kolorowo wariuje esp, kontrolka co chwile się włączy wyłącza, a dodatkowo chyba jeden amor tylny padł bo zaczęło trzeć :/ Także w tym roku trzeba auto mechanicznie ogarnąć ;) Dodatkowo udało się kupić org. grill s4 b5, na tą chwile sobie go zostawię i będzie na podmiankę z czarnym :D

6b5ddeab0541a1353a72ee6d3b6096e3.jpg

Można wiedzieć za ile wyrwales grill?

300zl ;)

Trzeba bylo kata samemu wywalac, chyba ze kanalu nie masz to chuj nie robota. Pamietam, ze ja we 2 kata wyjmowalem, co sie naobracaem to szkoda gadac.. Niby takie proste sie to wydaje ale trzeba sie nakombinowac. 

da rade i bez kanalu u siebie wyjmowalem na lewarku, nawet sroby puscily co mnie bardzo zaskoczylo cala operacja 20 minut trwala

Szafa bylo grill z rsa kupic, podobny prajs

Nie mama ani kanału ani garażu, ani czasu, człowiek nagina 30 dni w miechu :/ inna sprawa że dziecko i już na tjuningi nie ma tyle chęci :P

3 godziny temu, Hesik napisał:

da rade i bez kanalu u siebie wyjmowalem na lewarku, nawet sroby puscily co mnie bardzo zaskoczylo cala operacja 20 minut trwala

Szafa bylo grill z rsa kupic, podobny prajs

Wiem, kupiłem zobaczymy, trafi się z rs-a to kupie, ale nie chce więcej dać jak za ten ;)

Moj mnie chyba 350 kosztowal ale stan igla

Sendt fra min ALE-L21 med Tapatalk

Spoko, zobaczymy choć pewnie teraz będzie dużo ciężej znaleźć coś w dobrej cenie ;)

Na razie muszę auto mechanicznie auto ogarnąć ;)

Auto odebrane, po wycieciu kata i wywaleniu srodkowego auto chodzi minimalnie glosniej, rozporki zamontowane, czuc ze buda juz tak nie pracuje jak wczesniej ;) Przy okazji wymieniony olej, jeszcze zostalo wywalic egr, ale to jak dostane przejsciowke ;) Przy okazji wyszlo ze pompa wspomagania podcieka takze to bedzie nastepna rzecz do zrobienia oraz pasek alternatora bo po odpaleniu piszczy jak zarzynana swinia ;) Jest tez wstepnie chetny na felgi, takze wreszcie cos sie ruszy :-D

EGR tez powiedzial papa? ;)

Szafa , oby kolo poszlo i wpadlo to co pisales !! . 

Bylo wszystkie tlumiki wywalic

:hi:

Egr czeka na przejsciowke, chyba przyszly tydsien sie uda ;) Chcialem wywalic ale nie mam fajnych koncowek, jak kupie cos to wtedy pomysle :D

Gdzie takie male.... 19" 

Sa nowe roti ktire mi sie mega podobaja ale ceny jeszcze nie widzialem.  Rotiform zrh 

Do mnie właśnie idą nowe końcowy, w końcu pozbędę się tych okropnych kondomow.. Czyli co, kolo idzie to moze...

https://www.olx.pl/oferta/rotiform-spf-18-5x112-jak-nowe-opony-oz-3sdm-stance-tuning-CID5-IDkBiTK.html

Raz ze wpadna 19, a dwa wszystkie 4 x10j ;) choc koles co byl chetny przestal sie odzywac takze do smierci bede sie buja z tymi felgami :/

Gdzie takie male.... 19" 

Sa nowe roti ktire mi sie mega podobaja ale ceny jeszcze nie widzialem.  Rotiform zrh 

Zaraz zobacze co to za kolo ;) Ja widze jestem skazany na customy to szybko nie zmienie

Kolo sztos, ale chyba nie na moja kieszen ;)

5c60f4b41eb58ba80452635cbee6ee02.jpg

wodz likes this

Kopara na ziemi 

Do mnie właśnie idą nowe końcowy, w końcu pozbędę się tych okropnych kondomow.. Czyli co, kolo idzie to moze...https://www.olx.pl/oferta/rotiform-spf-18-5x112-jak-nowe-opony-oz-3sdm-stance-tuning-CID5-IDkBiTK.html

Raz ze wpadna 19, a dwa wszystkie 4 x10j choc koles co byl chetny przestal sie odzywac takze do smierci bede sie buja z tymi felgami :/

Gdzie takie male.... 19"  Sa nowe roti ktire mi sie mega podobaja ale ceny jeszcze nie widzialem.  Rotiform zrh 

Zaraz zobacze co to za kolo Ja widze jestem skazany na customy to szybko nie zmienie

Kolo sztos, ale chyba nie na moja kieszen

5c60f4b41eb58ba80452635cbee6ee02.jpg

Tego wzoru będzie sporo w tym sezonie, co nie zmienia faktu że robi robotę ;)

Mega ten roti, szafa wystaw felgi nan jebaju czy cos

Sendt fra min ALE-L21 med Tapatalk

Tam mi nikt nie kupi, zreszta nie chce sie bawic w wysylki ;)

8 godzin temu, szafa napisał:

Tam mi nikt nie kupi, zreszta nie chce sie bawic w wysylki ;)

Też bym wystawił na jebaju, w Polszy ciężko coś czuje Ci będzie.. Jak przed sezonem nie pójdą, to będziesz bujał się kolejny z nimi :/ 

Pany chce jeszcze powymieniać węże podciśnienia, jakie polecacie i ile dokładnie kupić?

Też bym spróbował wystawić