B5 event

Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"
0

67 posts in this topic

Sprzedam mercedesy :D hahaha

Sprzedam mercedesy  hahaha

Chyba je wezme z litosci na zime

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Tobi likes this

14 minut temu, enczu napisał:

Chyba je wezme z litosci na zime emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Przydałoby się je wystawić gdzieś a nie pisać po tematach :decayed:

Dopiero na komputerze przeczytałem jak się rozpisaliście @enczu@uszol :v. Tapatalk niby fajnie ale łatwo pominąć. Auto ma być daily ale bez kompromisów (jako tako :v) nisko dosyć ''spasowane'' i cieszące moje oczy.:decayed:  Enczu na marszałkowskiej nie byłem jeszcze ale w sumie jak można to wpadnę :naughty:tylko kiedy to tam się odbywa? Auto w końcu zostało umyte :kox: Ogólnie jeździ ładnie nie przerywa, turbinka pompuje idealnie, zostało jeszcze pare pierdółek i w sumie sprawę swapu można zamknąć :smile:

23846129_1559176120816404_1112213097_n.j

Z czystej ciekawosci jesli mozna czym był podyktowany swap ?

bo 1.8 wolnostojące nie jedzie :grin:

Linarr likes this

nawet 1,8 z turbiną nie jedzie :decayed:

trzeba je dopiero naprawić

:decayed::decayed:

images?q=tbn:ANd9GcTaPqFsHthMEppIFTcGKsN

Z czystej ciekawosci jesli mozna czym był podyktowany swap ?

Tamten złom, apetyt na olej itd

5 godzin temu, uszol napisał:

:decayed::decayed:

images?q=tbn:ANd9GcTaPqFsHthMEppIFTcGKsN

:nabijasie:

Tak więc jedziemy z tematem :naughty:. Modyfikacja lamp, soczewki bixenon zrobione na bihalogen. Soczewka pochodzi od Audi Q7, po rozklejeniu lampy wyczyszczone dokładnie i pomalowane została wnęka kierunki razem z bokiem odbłyśnika. W przerwę świąteczną silnik przeszedł czyszczenie michy, smok i pompę oleju wziąłem ze starego silnika :decayed: była w lepszym stanie :v. Na urodziny, które mam jutro dostałem gajgery (VDO look) ciśnienia oleju i doładowania. Ogólnie 13'stego pechowy to dostałem wybitą szybę tył, sąsiad ma monitoring więc mam nadzieje że będzie coś widać;). Na sam koniec wpadła mała sesja :kox:

a354ff18369c3810.jpgca8913c029ce4a8a.jpg24592757b4768a51.jpgf96da775d1e89083.jpg1c06e4250ea6598c.jpgf17043f9139a3a0a.jpg

Witam ponownie :v, wjeżdża aktualizacja. Jak nie było szyby to stwierdziłem że ogarnę czarną podsufitkę, tak więc w środku jest czarno :kox:. Szyba została wymieniona, wklejona i dzięki nowej szybie dowiedziałem się czemu po włączeniu grzania szyby nie działa radio :v, uszkodzone paski grzewcze :facepalm:. Właściwie szyba od tego pękła. Z mniejszych modów to wpadł tempomat, skórzana łapa i jeszcze nie zrobiona zaślepka rejestracji z ori zaślepki od a3/s3 8l. Kolejne mody: dekory pójdą w czarny połysk, gałka zmiany biegów - myślę nad piłką golfową :v, czarne lampki wewnętrzne. Z grubszych rzeczy to malowanie coraz bliżej i kupić koło, bo tamte sprzedane :decayed:. Myślę coś nad JR11 JR18 albo JR26 szerokość od 9 do 9.5 oczywiście 18''. A i wydech trzeba ogarnąć, chciałbym wyciąć końcowy i wyprowadzić rury z środkowego do zderzaka kończąc dwururką, chyba koniec planów :v.

Dzisiaj bez foteczek :v

Wyjazd od jr26, bo lada dzien beda do odebrania ze spa

Pokazuj srodek :)

Jak dla nie z tych 3 jr18 najlepiej wygladają :P Chyba, ze chcesz mercedesy  :polew:

Jak dla nie z tych 3 jr18 najlepiej wygladają  Chyba, ze chcesz mercedesy  :polew:

Leze

jr26 najlepsze, sam chciałem takie ładować ale enczu kiedyś u siebie w temacie pisał że bd pakował to odpuściłem :kox:

Jr30 fajnie sie prezentuje

Send by my SG8+

Coś mam z Tapatalkiem :v pokazało mi dopiero teraz powiadomienie o poście od @OficeR a tu widzę że ładna dyskusja się zrobiła (drugi raz :v).

O 19.02.2018 at 09:20, enczu napisał:

Wyjazd od jr26, bo lada dzien beda do odebrania ze spa emoji16.png

Pokazuj srodek :)

Jr26 właściwie miażdży :naughty: jr18 też mi się podoba i chyba pójdę w tym kierunku, czas pokaże (no chyba że powstanie białe odbicie czarnucha na jr26:kox:)

Zdjęcie środka zrobię jak tylko poskładam lewy słupek do końca, chce jakoś ulokować gajgery tylko jest za zimno żeby latać z garażu do auta na dworze :tongue4:

O 19.02.2018 at 09:51, Tobi napisał:

Jak dla nie z tych 3 jr18 najlepiej wygladają :P Chyba, ze chcesz mercedesy  :polew:

Nie nie nie :v, w mercedesa już chyba nie pójdę :grin:

Poczekaj moze mi nie podejda to Ci opyle 26. Coraz czesciej zastanawiam się czy ich nie ojebać, bo czuje ich wysyp dosłownie :)

Borek likes this

Poczekaj moze mi nie podejda to Ci opyle 26. Coraz czesciej zastanawiam się czy ich nie ojebać, bo czuje ich wysyp dosłownie :)

A ty sam felg nie umiesz zrobić tylko do spa oddajesz ?

A ty sam felg nie umiesz zrobić tylko do spa oddajesz ?

Sam z clarem nie mam zamiaru walczyc :) potem sam o nie dbam ale juz raz podejmowalem walke i efekty nie byly tak lustrzane

Plan na kupno koła zostawiam na późniejszy termin. Są rzeczy ważniejsze, no chyba że te czasy się zjadą :kox:

Halo halo, wjeżdżam z aktualizacją :naughty:. Zacznie od ładniejszej sprawy, wjechało koło BBS RW-504 o parametrach 8.5j 18'' et 32, dwuczęściowe. Koło kupione za bardzo okazyjną cenę. Po kupnie od razu wziałem się za renowację koła, rozkręciłem, wyczyściłem, polerowałem a na koniec pomalowane w kolor auta. Po lataniu po torze chyba załatwiłem łożyska tył, a że chciałem robić hamulec tył to wszystko nowe, założone komplet TRW. W sprawach silnikowych wymieniłem napinacz ze starego silnika, (elektroniczny stan igła) i szklanki bo myślałem że są powodem kletotania po dłuższym postoju na odpalonym. Jednak problem nie ustał a ja głupi w stresie się narobiłem :v. Kolejna rzecz mniej widoczna, zbudowałem swój własny downpipe. Robota garażowa ale nie puszcza spalin bokiem :v (wygląda dość solidnie :grin:).

4f6ab504dc05e9b6gen.jpg?t=1526661857

e253d18420f7f45dgen.jpg?t=1526661823

Zapraszam do dyskusji :decayed:

Godzinę temu, Smky95 napisał:

Po lataniu po torze

a to audi da się tak? przecież to ryje przodem jak pojebane :D

gdzie byłeś?

14 minut temu, Linarr napisał:

a to audi da się tak? przecież to ryje przodem jak pojebane :D

gdzie byłeś?

W Bydgoszczy się było, ja tam pojechałem żeby sobie luźno pojeździć pojeździć. Jeszcze na zimie :grin: ale fakt przód ucieka :v