B5 event

B5B SUMMER EVENT VOL 1. - lista w toku!
2 2

169 posts in this topic

2 godziny temu, Borek napisał:

Jak zwykle nie po mojej myśli, nie dość, ze jestem zatopiony w robocie, to jeszcze wywaliło mi uszczelkę pod głowica/pekla któraś głowica, a na pewno nie ogarne tego do końca maja, wiec ja niestety na 99% tez odpadam :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

czy wy jesteście nie poważni? 

bo nie jesteś pierwszy. kto za was bedzie placił? 

Za chwilę dojdziemy do tego że każdy, kto przyjedzie zapłaci docelowo 1.5x więcej niż miał zapłacić.... zapłacić trzeba za wszystkie zamówione domki! kurwa!  

kombinuj coś borek i przyjedź czymkolwiek, mamy się spotkać my A nie samochody! 

albo zabierz się z kimś.

Dokladnie, nie odpierdalajcie :/ trzeba bylo od razu wplacac calosc...

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Jak zwykle nie po mojej myśli, nie dość, ze jestem zatopiony w robocie, to jeszcze wywaliło mi uszczelkę pod głowica/pekla któraś głowica, a na pewno nie ogarne tego do końca maja, wiec ja niestety na 99% tez odpadam :/

czy wy jesteście nie poważni? 

bo nie jesteś pierwszy. kto za was bedzie placił? 

Za chwilę dojdziemy do tego że każdy, kto przyjedzie zapłaci docelowo 1.5x więcej niż miał zapłacić.... zapłacić trzeba za wszystkie zamówione domki! kurwa!  

kombinuj coś borek i przyjedź czymkolwiek, mamy się spotkać my A nie samochody! 

albo zabierz się z kimś.

Latwo powiedzieć zabierz się z kims, jestem z Podlasia, nikt z Podlasia nie jest, Lexus idzie do lakiernika, a ze w Audi się wysraly głowice to akurat nie było zależne ode mnie, autobusem nie będę jechał, bo to miał być wypoczynek, a 620km w jedna stronę autobusem ciężko nazwać wypoczynkiem :v

1 minutę temu, Borek napisał:

Latwo powiedzieć zabierz się z kims, jestem z Podlasia, nikt z Podlasia nie jest, Lexus idzie do lakiernika, a ze w Audi się wysraly głowice to akurat nie było zależne ode mnie, autobusem nie będę jechał, bo to miał być wypoczynek, a 620km w jedna stronę autobusem ciężko nazwać wypoczynkiem :v

Wysłane z iPhone za pomocą 

rozumiem że mogło się coś stać ale nie rozumiem takiego podejścia do sprawy. 

mogę liczyć na wpłatę 160zl  żebyśmy nie musieli wykładać ze swoich kieszeni?  było by to bardzo uczciwe

Wysłane z iPhone za pomocą 

rozumiem że mogło się coś stać ale nie rozumiem takiego podejścia do sprawy. 

mogę liczyć na wpłatę 160zl  żebyśmy nie musieli wykładać ze swoich kieszeni?  było by to bardzo uczciwe

Słuchaj, ale co ja mam zrobić jak nie mam jak przyjechać? Nie to, ze się wykruszam, bo mi się nie chce - chce przyjechać, ale co po moich chęciach jak nie mam jak.

A wyobrażasz sobie jakby jeszcze kilka osób znalazło się w twojej sytacji, że nie dadzą rady przyjechać...  I co reszta ma bulić za nich? Dla mnie jasne jest, że skoro piszesz się na coś takiego to niezależnie od tego czy dasz radę być czy nie opłacasz swój pobyt. Lajf is brutal...

Mefju likes this

Dla jasności, ja jade sam( bez Pani), ale pokrywam koszty dwóch osób, czyli 160 zł. Tez nie widzi mi się teraz płacić za osoby, które się zdeklarowaly byc. 

Jak wszyscy maja płacić - to wszyscy, żeby nie było, ze z tych co nie jadą tylko ja zapłacę - taka robota to mi się nie widzi. Trochę dziwna akcja, od tego były zaliczki mi się wydaje, nigdy nie ma pewności, płacisz zaliczkę, nie jedziesz zaliczka przepada i tyle. W każdym razie - jak pisałem, jak wszyscy którym jednak coś wypadło, nie mogą przyjechać etc. będą płacić - ja tez zapłacę.

W ogole ile osob teraz jedzie ? 

Odliczajo ryje dni? :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

O 16.05.2018 at 11:01, kaju napisał:

Odliczajo ryje dni? :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ty wiesz :D

Oficer, Borek, fafnasty czy uregulujecie koszty swojej nieobecności? 

W sumie jest to już 480zł.  

Ja rozumiem że coś mogło wypaść ale jednak wpłacać zaliczkę do czegoś się zobowiazaliscie finansowo. 

Alior bank 

31249000050000400054328310 

Kaczmarek Michał 

z 28 zarezerwowanych miejsc zajętych będzie 22, fazi namówił brata i super, 

Jeśli panowie którzy zrezygnowali nie wpłaca kasy za pobyt A z właścicielami nie uda się dogadać, koszt na osobę za weekend wzrasta nam do 102zl 

Duffy z drugiej strony jakos nie fair z strony hotelu, ze zaliczka przepada to sie zgodze ale zeby placic dodatkowo za oosby ktore nie przyjechaly? Ja jeszcze qmpla podpytam, moze akurat :)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Tobi likes this

Popieram, ze strony hotelu mega dziwna sytuacja, zaliczke mieli na to, zeby w razie czego przepadła poprostu a oni moga sobie kogoś w to miejsce wrzucić czyli mają wiecej pieniedzy poprostu. 

54 minut temu, Tobi napisał:

Popieram, ze strony hotelu mega dziwna sytuacja, zaliczke mieli na to, zeby w razie czego przepadła poprostu a oni moga sobie kogoś w to miejsce wrzucić czyli mają wiecej pieniedzy poprostu. 

Mają zgłoszone że jeden domek 4os. jest do oddania 

O 2.06.2018 at 11:57, Fazi napisał:

09a3ffd42651e6c72cd432b8ad604625.jpg

Mogłeś powiedzieć że foty będziesz robił to bym cofnął mondziakiem:dziura:

Dzieki mordy za zlocik. Fajnie bylo wasze mordy zobaczyć (z wyjątkiem oszukisty*) 😉

Napisałbym w grupie ale jak wiadomo czekam nanowy telefon. Do następnego! Złotówka wchodzi w obroty.😉

wystukane młotkiem

2 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.