Audi A4 1.8T Avant "S4"
2 2

59 posts in this topic

Ten czerwony furacz Mcsym to moje poprzednie auto, więc nie ma co zakładać tematu - teraz zdziadziałem i jeżdżę Octavią II fl ;)

Fabryczny pakiet s4? Można byłoby to nazwać pierwszym s-line w linii A4 :D  Jest to jakoś opisane na naklejce w bagażniku lub gdzieś indziej?

12 minut temu, peacenotwar napisał:

Fabryczny pakiet s4? Można byłoby to nazwać pierwszym s-line w linii A4 :D  Jest to jakoś opisane na naklejce w bagażniku lub gdzieś indziej?

Nie jest, bo nigdy nie wyszło tak z fabryki. 

O 9.10.2017 at 22:12, uszol napisał:

Nie jest, bo nigdy nie wyszło tak z fabryki. 

Auto było indywidualizowane w Quattro gmbh i tam był zakładany pakiet. pVZO2Gb.jpg

Pisałem kiedyś na FB że ten pakiet S4 to poprostu czesci kupione w ASO wraz z montażem, ale za fotke Pro line sport dziekuje idealnie nada sie do boju z tymi eslajnami na fejsbuku:decayed:

S-line to pikuś w porównaniu do januszy obklejającymi znaczkami S. 90% audi z znaczkami S3/S4/S6/S8 to nie są eski. Co NAJWYŻEJ s-line (czasem mi się zdaje że oni myślą że jak mają a4 s-line to jest s4). Chyba wydrukuję naklejki i będę przyklejał "zdjem ten znaczek, to nie s4, januszu"  :decayed:

A jeszcze mam z tyłu takie coś :)

YCtzMbu.jpg

Usuń to czem prędzej wać panie :polew:

Huhuuu, a zderzaki i progi mogę mieć, skoro to nie S4? Grill też tu do niczego nie pasuje... 

A tak na poważnie, to rozumiem, ze to emblemat S4 w którym odpadło "4"? 

Zderzaki progi miej :P ale znaczek naprawde out :P
Auto mega fajne patrząc na poprzednie projekty bedzie dobrze :P

Nie wiem co Was tak boli ten znaczek es, rozumiem jeszcze jak było by s4 ale jeśli fabrycznie tak auto wyszło a nie że ktoś sobie dolepił to czemu ma być out?

Dla mnie znaczek out, dlatego ze nie jestem fanem znaczków na klapie poprostu.

Co do body nic zupełnie nie mam, sam mam gril S+przedni zderzak S z względów czysto stylistycznych 

O 14.10.2017 at 08:44, uszol napisał:

Usuń to czem prędzej wać panie :polew:

Ten znaczek bardziej tutaj pasuje niż język z hundy :banan::decayed:

Linarr and wodz like this

2 godziny temu, szafa napisał:

Nie wiem co Was tak boli ten znaczek es, rozumiem jeszcze jak było by s4 ale jeśli fabrycznie tak auto wyszło a nie że ktoś sobie dolepił to czemu ma być out?

To tak fabrycznie nie wyszło, to niekompletny emblemat S4  8D0853737G2ZZ w pakiecie Proline sport nie ma mowy o emblemacie S4, wiec jest to dokupione jak body i zamontowane w aso, stąd będzie wpis w ksiazce, w kodach wyposażenia nie będzie znaku o tej przeróbce na S4.

Ale pomysł z oderwaniem czwórki nie głupi, ja osobiscie też mam emblemat MTM, choć auto nie ma nic wspólnego z tym pakietem, to detal.

Jak by ktoś chciał to mam taki znaczek gdzieś w domu :grin:

Uprościłem pisząc znaczek "S" - miałem na myśli "S3/S4/S5/S6/S7/S8/itd.
Nic nie mam do znaczka "S" w tym egzemplarzu.  Mówię o ogóle Audi w polsce i moje znadnie pozostaje niezmienione. Idea jest prosta: Jak masz A3/A4/A5/A6/A7/A8/itd to nie zakładaj na siłę znaczków S3/S4/S5/S6/S7/S8/itd :decayed:

Ale burza o "S" :D. Ja tam tego nie przykleiłem i moje zdjęcie było jednocześnie zapytaniem, czy przypadkiem do tego całego pakietu, który, jak ustaliliśmy był montowano w ASO, nie dochodził znaczek. Już wiem, że nie, że jest to niekompletne oznaczenie S4 i tyle w temacie. Boje się go oderwać, żeby nie mieć zaraz klapy do lakierowania, więc póki co niech tam sobie jest :D 

Nic się nie stanie. Podgrzewasz trochę i każdy znaczek Ci zejdzie. Żyłka w dłoń i ciach :szlif:

do usuniecia post

mój?

4 minuty temu, siara napisał:

mój?

Odstaw to co tam bierzesz :decayed: 

No co TY :kox:

O 18.10.2017 at 19:02, mcsym napisał:

Ale burza o "S" :D. Ja tam tego nie przykleiłem i moje zdjęcie było jednocześnie zapytaniem, czy przypadkiem do tego całego pakietu, który, jak ustaliliśmy był montowano w ASO, nie dochodził znaczek. Już wiem, że nie, że jest to niekompletne oznaczenie S4 i tyle w temacie. Boje się go oderwać, żeby nie mieć zaraz klapy do lakierowania, więc póki co niech tam sobie jest :D 

Zostaw ten znaczek w spokoju;)

Ja swoje zmyłem na myjce cisnieniowej u znajomego, pod duzym ciśnieniem pod kątem zmywa sie emblematy jak syf z auta

Koledzy, jest mi ktoś w stanie sprawdzić czy zwrotnice o numerach 4Z7407257F oraz 4Z7407258F z Audi A6C5 ALL są takie same jak w S4b5?

Podobno są inne, też sie nimi interesowałem, ale finalnie trafiłem na model z końcówką A

mcsym likes this