zawieszenie gwintowane
0

22 posts in this topic

witam jakie zawieszenie gwintowane polecacie do audi a4 b5 2.4 quattro w stosunku dobra jakość dobra cena .

KW :naughty:

Gdzie można takie kupić bo nie mogę znaleźć ,i czym się wyroznia od tych "gorszych"

Bierz fk ak street i bedziesz zadowolony, cztery osoby z mojego polecenia kupiły ten gwint i są zadowoleni. Nakrętki nigdy sie nie zapiekły u mnie jeszcze.

Z budżetówek wg mnie jest najlepszy.

Tylko nigdzie nie mogę go znalexc na stronach :( a co myslisz o AP?

nie ma za dużo wyboru do wersji quattro 

Dla mnie ap to szajs. Jest za miękki i za dużo sobie za niego krzyczą.

Masz technixa praktycznie to samo tylko twardszy troche, lepszego na początek przygody z gwintem Ci nie potrzeba.

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b5-quattro-s4-gwintowane-zawieszenie-technix-95-01-CID5-IDa8bpP.html#08d26f95fb

O 30.06.2017 at 00:33, maslakb5 napisał:

Tylko nigdzie nie mogę go znalexc na stronach :( a co myslisz o AP?

nie ma za dużo wyboru do wersji quattro 

http://cardesign-tom.com/pl/zawieszenie/7799-fk-stavitelny-podvozek-audi-a4-b5-8d-sedan-kombi-quattro-rv-1994-1999.html?

A później nie bedzie mógł nakrętką ruszyć bo z chujwieczego zrobione i kosztują chore piniondze :placz::placz:

szafa likes this

ale przynajmniej będzie prawidłowo wybierał, a nie skakał jak tatesco i podobne:grin:

misiek95 likes this

Ping ponga to masz jak jeździsz na odbojach. Jeździłem chwile na 16 zoll i podniosłem sobie gwint do góry tak żeby pracował to normalnie wybierał. Na pewno twardszy niz 1be ale żadnych ping pongów nie uświadczyłem. 

2 minuty temu, uszol napisał:

Ping ponga to masz jak jeździsz na odbojach. Jeździłem chwile na 16 zoll i podniosłem sobie gwint do góry tak żeby pracował to normalnie wybierał. Na pewno twardszy niz 1be ale żadnych ping pongów nie uświadczyłem. 

Wierz mi dopóki nie pojeździsz na KW to będziesz żył w przekonaniu że budżetówka daje rade ;) Też kiedyś tak myślałem, kupiłem KW i zmieniłem zdanie!

O 4.07.2017 at 18:29, uszol napisał:

A później nie bedzie mógł nakrętką ruszyć bo z chujwieczego zrobione i kosztują chore piniondze :placz::placz:

Potwierdzam ^^ W KW żeby ruszyć nakrętkę na gwincie musiałem cały amor wyciągnąć, wrzucić w imadło i ledwo szło metrowym rurhakiem

w zadnej pozycji ten gwint nie wybiera:grin:

Jeśli jesteśmy przy gwincie KW, jakie wymiary muszą mieć nakrętki, bo żaden sprzedawca nie jest mi na odległość doradzić :/ Pewnie ktoś kupował i pamięta gdzie i co zamawiał, temat dość pilny! Zawias to kw inox.

Jeśli jesteśmy przy gwincie KW, jakie wymiary muszą mieć nakrętki, bo żaden sprzedawca nie jest mi na odległość doradzić :/ Pewnie ktoś kupował i pamięta gdzie i co zamawiał, temat dość pilny! Zawias to kw inox.

Na allegro ktoś sprzedaje nakrętki i są tam rozpisane rozmiary

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Tak wiem ale zaden na odleglosc nie jest pewien, a nie mam suwmiarki zeby dokladnie zmierzyc :/

- KW 52x1,5 , 

- KW 54x1,5

- KW INOX 52x2.0

56 minut temu, Kowi87 napisał:

- KW 52x1,5 , 

- KW 54x1,5

- KW INOX 52x2.0

Tak widziałem ale właśnie ten koleś nie daje głowy że to tak jest :/ Inna spraw że pisze doradzi a huja wie, znów średnica zewnętrzna nakrętki, eh trzeba szukać tokarza na miejscu.

Ja zamawiałem i dupy sobie nie zawracałem srednicą zewnetrzną

Gdzieś lezy stara rozcieta nakretka fabryczna, zmierze i Ci powiem ile ma

Kup suwmiarkę - nawet najtańszą. Przydatne narzędzie

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Pomierzone, grubość lagi amora 52mm, skok gwintu 2mm, nakrętka 80mm, mocowanie sprężyny 60mm.

Nakrętki zamówione, w środę mają być u mnie!

peacenotwar likes this

0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.