B5 event

Smycze krotkie B5B czarne
1 1

106 posts in this topic

Witam. Jakis czas temu wpadl mi do glowy pomysl smyczy krotkich czarnych z bialym nadrukiem B5Battalion i celownikami. Cos na wzor zoltych smyczy z rejsizmu. Blisko mnie jest mala firma robiaca smycze reklamowe. Do tego jakis maly karabinczyk. Zebrali by sie jacys chetni? Ewentualnie dajcie namiar na czcionke albo dajcie na maila wzor ;)

7 godzin temu, OficeR napisał:

Witam. Jakis czas temu wpadl mi do glowy pomysl smyczy krotkich czarnych z bialym nadrukiem B5Battalion i celownikami. Cos na wzor zoltych smyczy z rejsizmu. Blisko mnie jest mala firma robiaca smycze reklamowe. Do tego jakis maly karabinczyk. Zebrali by sie jacys chetni? Ewentualnie dajcie namiar na czcionke albo dajcie na maila wzor ;)

na smyczach z Ostrowskiego zlotu jest spoko wzór ;) ale nie pamiętam kto to wtedy ogarniał

Podrzuć jakiś wzór, jak by były krótkie i grube to bym wziął.

Ja chętny jak coś 

Ja również chętny 

Może i ja bym się skusił.zapodaj zdjęciem 

@OficeR temat umarł a jeszcze sie nie zaczął.

Bo brak konkretow, jak cena, wzor. Niestety ale malo Nas i kazdy grupowy zakup bedzie malo oplacalny...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

@CZORNY daj jak mozesz wzor czcionki i celownikow na maila:

damian.krzemieniewski@o2.pl

Ja też chętny! Dopiero dzisiaj na Battalionie przeczytałem o tym, że taka inicjatywa jest :D

darek995 likes this

Ja też chętny! Dopiero dzisiaj na Battalionie przeczytałem o tym, że taka inicjatywa jest

Im nas więcej tym lepiej :grin:

Bylem w tygodniu w tej firmie od smyczy. Koszt wyprodukowania jednej z plastikowym lacznikiem okolo 5 zl. Bez lacznika 3.50. Niby minimum 200 sztuk mozna zamowic a jak mniej to koszta rosna. Podobno najlepsza jakosciowo byla taka, niestety nie gruba i jakas miekka w dotyku. Foto ponizej. Jak ktos moze niech podesle mi na maila projekt czcionki z celownikami a ja wysle to so nich to zrobia wizualizacje.df349d5b4bf0710cf2fce8b49b9c1644.jpgc082686ea2800c9794a31541dd4ca2b5.jpg

Bylem w tygodniu w tej firmie od smyczy. Koszt wyprodukowania jednej z plastikowym lacznikiem okolo 5 zl. Bez lacznika 3.50. Niby minimum 200 sztuk mozna zamowic a jak mniej to koszta rosna. Podobno najlepsza jakosciowo byla taka, niestety nie gruba i jakas miekka w dotyku. Foto ponizej. Jak ktos moze niech podesle mi na maila projekt czcionki z celownikami a ja wysle to so nich to zrobia wizualizacje.df349d5b4bf0710cf2fce8b49b9c1644.jpgc082686ea2800c9794a31541dd4ca2b5.jpg

Wszystko fajnie, skąd weźmiemy 200 osób ?

Albo cena za smyczke wzrośnie albo ogloszenie na fejsa sie wrzuci na grupe B5Battalion i sie rozejda z czasem ;) ale nie widzi mi sie becalowac 1k w ciemno i pozniej sie z tym bujac so usranej smierci. Narazie czekam na wzor czcionki i celowniki :)

Wstepnie moze z 50 sztuk by sie zamowilo i zobaczymy jak zejdzie. Tak naprawde na battalionie moze z 15 osob sie aktywnie udziela. Reszty ni widu ni slychu ;)

Nie przesadzajmy, jest trochę osób tutaj ;) Ja też byłbym chętny w razie czego. Tylko błagam, nie biały kolor bo właśnie go przerabiam i jest dramat :grin: Ja raczej najpierw porzuciłbym wzór, choć raczej nie będzie on zaskakujący jeśli będzie to battalion z celownikami i każdy może to sobie wyobrazić. Po wzorze zrobiłbym listę chętnych i spytał gdzie masz opcję o ceny takiej smyczki ;) No i pytanie, długą taką jak dzieciaki na szyi klucze noszą czy telefony żeby błyszczeć czy krótsza? 

Chodzi mi po glowie krotka czarna z napisem B5BATTALION pomiedzy celownikami. Na bokach dac biale obszycie aby pogrubic ja nieco. Do tego metalowy lacznik i srebrny maly karabinczyk

Ja nadal używam smyczy z a4k, tylko samej koncowki- robi za breloczek. Trochę za szeroka

Chyba ze zamowimy sobie specjalne smycze z parakodu wykonane na zamowienie z karabinczykiem i blaszka z napisem B5BATTALION?

Jakiekolwiek zdjęcia prosze :)

Ja to bym coś takiego widział, co by było widać ładnie logo i się nie szwędało między nogami jak kluczyk będzie w stacyjce :P Coś jak te wasze rejsingowe jęzory @enczu @uszol :grin:

18034984_1355797651174001_2079402901_n.j

uszol and Junior like this

Za krótkie, jak Ci za dluga smycza to na lewarek zawieś :D

Edytowałem foto i wstawiłem małą wizualizację mojego pomysłu na smycz. Ja to @uszol jestem estetą i mnie wkurwiają takie rzeczy jak smyczka zawieszona na lewarku czy tam nierówno poustawiane kratki nawiewów :grin:

wodz likes this

2 godziny temu, GorylTST napisał:

Ja to bym coś takiego widział, co by było widać ładnie logo i się nie szwędało między nogami jak kluczyk będzie w stacyjce :P Coś jak te wasze rejsingowe jęzory @enczu @uszol :grin:

18034984_1355797651174001_2079402901_n.j

Również uważam że krótka smyczka jest lepsza i ładniejsza :D
Tutaj dać jeszcze jakiś biały szew czy coś i może jakąś "masywniejszą" klamrę i bajlando ^^

szafa and Junior like this

Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.