B5 event

Siłownia
3 3

802 posts in this topic

Plan jest dobiÄ do setki i od grudnia sprĂłbowaÄ zredukowaÄ do 90-93

Pilnuj brzucha bo jest masakra pozniej jak zapuscisz...

Brzuch to zawsze miaĹem zalany

ZaczÄĹem ostatnio.coĹ dziaĹaÄ z brzuchem ale szybko mi przechodzi

Brzuszki same nic nie dadza a biegac nie ma gdzie nie zostawie ciezarowki i nie polete bo rozkradna...

W sumie kiedys mialem skakanke ale technicznie porazka  :facepalm: i wez tu skacz jak na ciebie kukaja  :lol:

Mamy sporo maszyn do brzucha

Zaczynam siÄ z nimi oswajac

Wlasnie codzienny dostep do silki ...

Pany ruszam na siĹke po kilku latach przerwy :co: JakÄĹ sumplementacjÄ zapodaÄ? chciaĹbym zrzuciÄ troszkÄ brzucha ale to ze 3kg maks. CoĹ na lepsze spalanie?

Na lepsze spalanie? L-karnityna z activlab. Ja jak wracalem na silke to dwa miechy na sucho machalem. Teraz juz po 4 miesiacach zrzucilem 8 kg tluszczu, a i szerszy i wiecej sily jest. Od dwoch miechow biore monohydrat creatyny i jest git. Jak chcesz sie jeszcze bardziej spompowac to mozesz arginine dorzucic. Az kable moga Ci wyjsc ;)

send by GT-I9505

Na lepsze spalanie? L-karnityna z activlab. Ja jak wracalem na silke to dwa miechy na sucho machalem. Teraz juz po 4 miesiacach zrzucilem 8 kg tluszczu, a i szerszy i wiecej sily jest. Od dwoch miechow biore monohydrat creatyny i jest git. Jak chcesz sie jeszcze bardziej spompowac to mozesz arginine dorzucic. Az kable moga Ci wyjsc ;)

send by GT-I9505

Ja waĹźe teraz okoĹo 95kg i bez trajningu mam 37cm w Ĺapie :decayed: ChcÄ trochÄ brzucha zwaliÄ bo mi V`ka zanika powoli :kwasny: RobiÄ siÄ chĹopak ĹlÄski :decayed:

Ja jak zaczynalem wazylem 92kg, teraz jest 84. Troche wody naciagnalem ale i tak bedzie lepiej niz przed cyklem ;) na brzuch to tylko areoby. Same brzuszki wzmocnia miesnie ale tluszczu nie spala.

send by GT-I9505

Czyli co biegaÄ? A HMB? Dobre to? :decayed: jak sie zawziÄĹem w domu i robiĹem ze 2 tygodnie regularnie brzuszki to widaÄ byĹo efekty.

Suple to sobie  Andrzeju odpuĹÄ, przynajmniej na razie. Ewentualnie jak juĹź tak bardzo CiÄ hajs swÄdzi to kup biaĹko, podstawa to micha - pilnuj wÄglowodanĂłw wg zapotrzebowania, biaĹka 150-200g dziennie, tĹuszczĂłw ok 30g najlepiej pochodzenia roĹlinnego i nie ĹÄcz ich z cukrami  :wink:  Podeprzyj to treningami i musi redukowaÄ, nie ma bata  :wink:

Suple to sobie  Andrzeju odpuĹÄ, przynajmniej na razie. Ewentualnie jak juĹź tak bardzo CiÄ hajs swÄdzi to kup biaĹko, podstawa to micha - pilnuj wÄglowodanĂłw wg zapotrzebowania, biaĹka 150-200g dziennie, tĹuszczĂłw ok 30g najlepiej pochodzenia roĹlinnego i nie ĹÄcz ich z cukrami  :wink:  Podeprzyj to treningami i musi redukowaÄ, nie ma bata  :wink:

Michu z dietÄ jest ciÄĹźki temat poniewaĹź pracujÄ na noce... chociaĹź w sumie w dzieĹ teĹź :kwasny: Strasznie nie regularnie jem :kwasny:W zasadzie 3 posiĹki na dobÄ.

JakoĹ totalnie Ĺşle siÄ nie odĹźywiam bo biaĹko jest. MogÄ nie chudnÄÄ byle ten zalÄĹźek bÄbna usunÄc :wink:

Suple to sobie  Andrzeju odpuść, przynajmniej na razie. Ewentualnie jak juĹź tak bardzo Cię hajs swędzi to kup białko, podstawa to micha - pilnuj węglowodanĂłw wg zapotrzebowania, białka 150-200g dziennie, tłuszczĂłw ok 30g najlepiej pochodzenia roślinnego i nie łącz ich z cukrami  :wink:  Podeprzyj to treningami i musi redukować, nie ma bata  :wink:

Michu z dietą jest ciężki temat ponieważ pracuję na noce... chociaż w sumie w dzień też :kwasny: Strasznie nie regularnie jem :kwasny:W zasadzie 3 posiłki na dobę.

Jakoś totalnie źle się nie odżywiam bo białko jest. Mogę nie chudnąć byle ten zalążek bębna usunąc :wink:

posilki to podstawa, ogarnij tak by jesc conajmniej 5, z odstepach czasowych 2,5-4h

Przedewszystkim nie sacharoza tylko fruktoza. Suszone banany, morele lub daktyle. Z tego masz dobre weglowodany. Co do areobow to biegi, skakanka i tzw przezemnie burkle czyli przysiad, wyrzut nog w tyl i powrot a potem podskok. Dostaja nogi i pracuje dolny brzuch

send by GT-I9505

Wandej, wiÄcej sexu :-) TeĹź pomaga :-)

Naciapane z bagaĹźnika...

Tylko niech rÄkÄ zmienia co jakiĹ czas, Ĺźeby symetriÄ zachowaÄ  :dziura:

feec50075a7a38c9d90b907484605015.jpg

Jado  :rolleyes::tongue4:

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

To widzÄ kaĹźdy na wakacje redukcjÄ robi tylko ja masÄ

Ja dokańczam to co zacząłem ponad rok temu, do września jeszcze 20 kg z luftem musi iść  :kox:

To co ty myster Olimpia siÄ szykuje?

To co ty master Olimpia się szykuje?

:grin:

Po tylu latach juĹź nie da rady wyrĂłwnaÄ :grin:

4 posiĹki jeszcze ogarnÄ. Ale chce w miarÄ normalnie jeĹÄ. I zaznaczam dla mnie Ĺniadanie jest o 14 godzinie :kwasny:

4 posiĹki jeszcze ogarnÄ. Ale chce w miarÄ normalnie jeĹÄ. I zaznaczam dla mnie Ĺniadanie jest o 14 godzinie :kwasny:

To przyzwyczajenia musisz zmieniÄ bo inaczej nic nie zmienisz.

To przyzwyczajenia musisz zmieniÄ bo inaczej nic nie zmienisz.

U mnie bywa tak ze czasami jem co 2 godziny czasami tylko przekasze cos na szybko i cos tam idzie staram sie tylko jesc to co trzeba... wiadomo kulturysta nie bede  :decayed: