Michał

B5B-SOCIETY
 • Content count

  1613
 • Joined

 • Last visited

About Michał

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 07/28/87

Contact Methods

 • Website URL https://drive.google.com/folderview?id=0B8CArPjWP-zCflFoQ2paSXA4aENHQWhweUxmLUdQMlNsaTNWM3Q5amtFcWpzZG5YbXlobk0&usp=sharing

Profile Information

 • Gender Not Telling

Converted

 • Imię Andżej
 • Lokalizacja SO
 • Model A4 B5
 • Nadwozie Sedan
 • Silnik 1.9 TDI
 • Napęd Fwd
 • Skrzynia Manual
 • Paliwo ON

Recent Profile Visitors

773 profile views
 1. Dom czy mieszkanie? Odwieczne pytanie

  chwilowo zaniechałem, więc nie ma czym
 2. Dom czy mieszkanie? Odwieczne pytanie

  bez fot się nie liczy
 3. Strefa jednośladów

  gdzie takie atrakcje?
 4. Strefa jednośladów

  Widzieli targi EICMA które były niedawno? To nowe Panigale to jakieś cholerne mistrzostwo jest Jaram się też tym co pokazał Keanu Reeves, zajebisty bandzior
 5. Grey Bitch! SimplyOEM+ SWAP na AVF

  idę o flachę, że coś jebnie w ciągu najbliższych 5-7tys km moim faworytem jest skrzynia, bo chyba jeszcze nie robiona?
 6. Strefa jednośladów

  Może dlatego, że trafiłem na ludzi którzy wpajają od początku, że zapierdalanie na granicy swoich możliwości jest ok, ale w bezpiecznych warunkach - oni już rzadko jeżdżą po drogach. Mnie jara zarówno cały dzień na moto turystycznie, jak i wygłupy na fajnych zakrętach itd - więc myślę że i na torach będzie spoko Generalnie też tak do tego podchodziłem na początku, czyli: "o muj borze! tor?! toż to dla zawodowców!" - nieprawda, to jest miejsce nauki i zabawy, zarówno leszczy jak i pro madafakerów, od tego są grupy i instruktorzy. A przelicznik jest prosty, 100km na torze to 1000km na drodze jeśli chodzi o progres umiejętności, to powie każdy instruktor.
 7. Strefa jednośladów

  kombinezony mają na kolanach wymienne slidery, takie grube wafle do tarcia o asfalt i czasem się kończą
 8. Strefa jednośladów

  Jak to po co? Dla lansu, w światku motocyklowym nie ma nic bardziej kozackiego niż szlifowane slidery i opony zdarte do krawędzi Kolano przenosi sporo informacji o tym co się dzieje z motocyklem w zakręcie, o kącie pochylenia, jesteś w stanie wcześniej wyczuć początki uślizgu tylnego koła itd., takie ułożenie ciała jest też najbardziej optymalne do ekstremalnie szybkiego pokonania zakrętu - tyle mi w teorii tłumaczył instruktor, resztę Ci powiem za pół roku Żeby położyć motocykl drogowy tak jak na tych fotach, to już trzeba zdrowo zapierdalać w zakręcie... A swoją drogą, póki się tym nie interesowałem, to te motocykle jeździły bo jeździły, wyścig jak wyścig. Ale jak już zobaczysz o co w tym chodzi, jak pokonasz kilka zakrętów na 90% swoich możliwości, to dociera do Ciebie na jak cienkiej granicy poruszają się zawodnicy... Wtedy widzisz, że naginają prawa fizyki, że mimo cholernie dużej przyczepności na oponach torowych te motocykle się ślizgają, niejadą Fajnie to widać we wszelkiego rodzaju slow-motion (w 1:16masz sytuację w której puszcza tylna opona)
 9. Strefa jednośladów

  Widzieli premierę Panigale V4? Bandyta... 175kg i 226km po zmianie wydechu, a do tego piękny skurwiel
 10. Strefa jednośladów

  Będę pamiętał, chociaż na początkunie będę leciał swoim, tylko autem na tor a tam moto ze szkołyJak mówi mój instruktor - tor bez gleby, to nie torA szkoleniowe ulepy właśnie po to są Ale że czemu?
 11. Strefa jednośladów

  I jak tam? Sezon zamknięty? Ja dzisiaj polatałem wokół komina bo pogoda była znośna, chociaż 13 stopni to jednak trochę zimno, opona się ślizgaI na tym można zakończyć sezon, bo akumulator padłJutro wstawiam gixa na stojaki i rozbieram plastiki, aku do ładowarki na pół roku i czekać... ehhh... Ponad 3tys km od sierpnia, żyję - wbrew opinii niektórych, że pojebana sześćsetka to kiepski pomysł na pierwsze motoCo prawda dalej jestem leszczem, brakuje może centymetra do krawędzi opony,ale spokojnieTo raczej nie ze strachu przed prędkością w zakręcie, czy lęk przed pochyleniem, ale z obawy o motocyklTak czy inaczej przyszły sezon już obowiązkowo z kumplami na szkolenie - tory Jastrząb i Słomczyn @jozek726jak Ci się spisuje ten PUIG? Mniej wieje? Którą masz wersję light czy dark smoke?
 12. Strefa jednośladów

  spoko od szFagra czy inną znalazłeś?
 13. Strefa jednośladów

  fajna teraz 954 czy może 1000RR?
 14. Fejk rs4 tdi by szafa

  u chinoli wpadły mi w oko takie, ciekawe jak z wykonaniem swoją drogą tam 30$, a na allegrze po prawie 300pln
 15. Muzyka do fury i nie tylko

  ciekawy cover, dojebane gitary a Sandra zawsze spoko