B5 event
 

Smky95

Members
 • Content count

  164
 • Joined

 • Last visited

About Smky95

 • Rank
  Użytkownik

Profile Information

 • Gender

Converted

Recent Profile Visitors

485 profile views
 1. Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"

  A no jeździ jeździ (szybka odpowiedz ). Powoli będę zaczynać blacharkę, kupione drzwi za małą kasę, ostatni ciekawy mod to jest custom dokładka, stwierdziłem że cupry jest za dużo to trzeba coś swojego wymyślić. I jest dokładka z Astry g :v. Jest trochę za krótka więc trzeba było dosztukować i pomalować. Ogólnie mega elastyczna więc krawężnik nic jej nie zrobi. Z napraw to zrobiony czujnik ciśnienia oleju.
 2. Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"

  Staram się robić to co umiem, a na koniec zostanie najgorsze :v malowanie całego auta. Jeśli patrzyłeś wieczorem/w nocy, to tylko się można cieszyć, jak za dnia to pewnie widziałeś masę pierdół na lakierze, które finalnie psują cały efekt białego koloru Jeszcze na manii jebnął mi czujnik ciśnienia oleju, 3 litry poszło w piz... przez rozszczelniony czujnik.
 3. Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"

  Halo halo, witajcie. Małe zmiany i modyfikacje w aucie :v. Serwis olejowy, zmiana oleju na LQM 5w40 z filtrem knecht. Wymieniłem również napinacz łańcucha z elektrozaworem i sam łańcuszek. I w końcu znalazłem miejsce na wskaźniki , poleciały dwie kratki i wstawiłem obudowy z daszkiem. Z zewnątrz: zrobiona zaślepka tablicy, zaślepka i sama rejestracja trzyma się na magnesach więc zmiana to kwestia paru sekund. Na przód wpadły dystanse o grubości 8mm wyrównując tym rant z błotnikiem. Z wydechem też coś podziałałem i wymyśliłem custom z ori tłumika z 1.8t dwururka, przerobiony na przelot, wata itd. Efekt jest zadowalający, potrafi strzelić i ucieszyć bułe :v.
 4. Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"

  Nic :v te było malowane tydzień temu więc kolor zostanie na dłuższy czas
 5. Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"

  No siema, ogarnięte dekielki i całe auto wyczyszczone . Ogólnie postanowiłem że zrobię małą sesyjkę @enczu jak prosiłeś to zrobiłem fotki wnętrza :v reszta zdjęć: https://drive.google.com/open?id=1yWmc_vFl2mDbpnrvdu73Ixwe2X-M3QUk
 6. Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"

  Na vw manie ciśniesz?
 7. Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"

  Ale średnio polecam, po czasie kilka punktów przestaje świecić :v
 8. Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"

  Mały mod wnętrza, czarne lampk.Teraz stoję przed wyborem koloru na dekory, czarny czy biały..
 9. Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"

  Tak byłem :v twoje auto to już drugi raz widzę [emoji41]
 10. Nalypki spoko sprawa, ale widziałbym jakaś koks dokładkę
 11. Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"

  Mi się podoba :v
 12. Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"

  W Bydgoszczy się było, ja tam pojechałemżeby sobie luźno pojeździć pojeździć. Jeszcze na zimieale fakt przód ucieka :v
 13. Daily Cassablanca White + BBS RW 504 18"

  Halo halo, wjeżdżam z aktualizacją . Zacznie od ładniejszej sprawy, wjechało koło BBS RW-504 o parametrach 8.5j 18'' et 32, dwuczęściowe. Koło kupione za bardzo okazyjną cenę. Po kupnie od razu wziałem się za renowację koła, rozkręciłem, wyczyściłem, polerowałem a na koniec pomalowane w kolor auta. Po lataniu po torze chyba załatwiłem łożyska tył, a że chciałem robić hamulec tył to wszystko nowe, założone komplet TRW. W sprawach silnikowych wymieniłem napinacz ze starego silnika, (elektroniczny stan igła) i szklanki bo myślałem że są powodem kletotania po dłuższym postoju na odpalonym. Jednak problem nie ustał a ja głupi w stresie się narobiłem :v. Kolejna rzecz mniej widoczna, zbudowałem swój własny downpipe. Robota garażowa ale nie puszcza spalin bokiem :v (wygląda dość solidnie ). Zapraszam do dyskusji
 14. Mi też pasuje [emoji108]
 15. B5 ebonyshwarz by uszol

  W sensie jaki kod silnika :v